کد مطلب: 25105 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بارسا بدون نیمار هم ترسناک است/ هنوز سوارس و مسی هستند

بارسا بدون نیمار هم ترسناک است/ هنوز سوارس و مسی هستند

بارسلونا باید اولین ال‎کلاسیکو بعد از رفتن نیمار را برگزار کند و نشریه مادریدی معتقد است این تیم بدون...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بارسا بدون نیمار هم ترسناک است/ هنوز سوارس و مسی هستند
بارسا بدون نیمار هم ترسناک است/ هنوز سوارس و مسی هستند

بارسلونا باید اولین ال‎کلاسیکو بعد از رفتن نیمار را برگزار کند و نشریه مادریدی معتقد است این تیم بدون مهاجم برزیلی‎اش هم تیم ترسناکی است.

به گزارش آسمونی، تیم‎های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید امشب (یکشنبه) در نیوکمپ به مصاف یکدیگر رفته و دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا را برگزار می‎کنند. این در حالی است که نیمار، ستاره برزیلی آبی و اناری‎ها به تازگی از این تیم جدا شده و جدا از ضعفی که به خاطر رفتنش از این تیم به وجود آمده، جو بارسا هم به خاطر ناکامی در نقل و انتقالات شدیدا پرتنش است.

مارکا، روزنامه چاپ مادرید و هواداری رئال اما در نسخه چاپی امروز در گزارشی از قدرت بارسا نوشته و مدعی شده این تیم بدون نیمار هم قدرتمند است و هنوز مسی و سوارس را دارد. در گزارش این روزنامه آمده است: با رفتن نیمار بارسلونا با مثلث تهاجمی‎اش، MSN، خداحافظی کرده است، مثلثی که در فصول اخیر قلب تپنده تیم و دلیلی اصلی بسیاری از موفقیت‎هایش بوده است.

 

barca-is-also-scary-without-neymar
barca-is-also-scary-without-neymar

اما این تیم باید حالا زندگی بدون نیمار را تجربه کند. درست است که بسیاری از هواداران از رفتن نیمار ناراحت و بسیاری از رقیبان خوشحال شدند، اما دلایلی وجود دارد که نشان می‎دهد این تیم بدون نیمار هم تیم خطرناکی است. اصلی‎ترین دلیل این است که هنوز مسی و سوارس در تیم هستند.

مثلث هجومی مسی، سوارس و نیمار در 3 فصل اخیر 363 گل برای تیمشان زده‎اند که از این تعداد 153 گل مربوط به مسی، 120 گل مربوط به سوارس و 90 گل مربوط به نیمار است. این آمار نشان می‎دهد تیم کاتالانی مهره تعیین‎کننده‎ای را از دست داده است، اما نیمار کسی بوده که در مقایسه با دو ضلع دیگر مثلث تهاجمی کمترین اهمیت را داشته است.

از طرفی اگر به ال‎کلاسیکو‎های سال‎های اخیر دقت کنید خواهید دید که بهترین گلزن بارسا سوارس با 3 گل است و بعد از آن مسی و نیمار هرکدام 2 گل زده‎اند.

یک دلیل دیگر که هواداران بارسا را خوشحال می‎کند این است که در 3 دوره اخیر برنده کفش طلا، کسی که بیشترین گل را در یک فصل زده، از این تیم بوده است. مسی برنده این دوره با 37 گل زده است و در دو دوره قبلی سوارس برنده شده است. البته او دو فصل پیش 59 گل برای بارسا زد و برنده این جایزه شد و فصل قبل از آن به خاطر زدن 31 گل در لیورپول این جایزه را برد.

منبع: mehrnews

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «بارسا بدون نیمار هم ترسناک است/ هنوز سوارس و مسی هستند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?