کد مطلب:  38839 
2 نظر
2 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

در طول تاریخ بشر زیبایی و آراستگی مورد توجه همه بوده است. ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت افراد می...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در طول تاریخ بشر زیبایی و آراستگی مورد توجه همه بوده است. ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت افراد می باشد و در ارتباطات اجتماعی موثر است.  از دلایل اصلی اهمیت داشتن آرایش برای افراد، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر شدن می باشد.

امروزه برخی از سلمانی‌ها مجهز به رایانه و ژورنال دیجیتال برای نمایش و انتخاب مدل موی مطلوب شده‌اند. دستگاه‌های استریل برقی، تجهیزات آنان را استریل می‌کنند. صندلی‌های برقی جایگزین چهارپایه‌های قدیمی شده و استفاده از وسایل بهداشتیِ مشترک در آن‌ها منسوخ شده‌است.

از جمله خدماتی که در آرایشگاه های مردانه ارائه می شود: اصلاح مو و صورت کوتاهی مو گریم داماد مراقبت پوست و مو ماساژ صورت کوتاهی مو طراحی مدل مو،پاکسازی سطحی پوست،گریم متعادلسازی ماسک های صورت لایه برداری متعادل سازی پوست صورت برای مجالس و میهمانی جوان سازی پوست ماساژ و پلکسینگ پوست وکس برای از بین بردن موهای زائد صورت کراتینه و صاف کردن مو

معرفی آرایشگاه های مردانه

بهترین آرایشگاه مردانه در تهران
بهترین آرایشگاه مردانه در تهران

راهنمای انتخاب بهترین آرایشگاه مردانه:

از قیمتها مطلع شوید

یکی از نکات اصلی در یافتن آرایشگر مناسب، یافتن کسی است که با توانایی مالی شما سنخیت داشته باشد. ممکن است یک سالن، آرایشگری را استخدام کرده باشد که به ازای هر اصلاح مبلغ 50 هزار تومان دستمزد دریافت کند. این در حالی است که سالن دیگر آرایشگری با حدود دستمزد 120 هزار تومان داشته باشد. گاهی اوقات قیمت های بیشتر به میزان تجربه آرایشگر بستگی دارد و گاهی هیچ دلیل منطقی ندارد! بنابراین قبل از آنکه آرایشگر خود را انتخاب کنید با سالن تماس بگیرید و از قیمت های تمام شده خدمات مطمئن شوید.

تجربه بیشتر بهتر است؟

هنگامی که به دنبال آرایشگر یا سلمانی می گردید در اغلب موارد شخصی با تجربه بیشتر، بهترین گزینه خواهد بود. آرایشگر با تجربه ممکن است به خوبی با اسرار کاری آگاه باشد یا به عنوان مثال بداند که محصولات موی فلان شرکت با موی شما سازگاری دارد و ممکن است قادر باشد تا موهایی که در شرایط بحرانی و بدی قرار دارند را به سادگی ترمیم کند. به این وسیله می توان گفت، اگر شما خواهان آخرین مدل یا اصلاح مو هستید، به احتمال زیاد بدون در نظر گرفتن سطح تجربه، آرایشگر مسن را نمی خواهید.

اگر شما قصد دارید آرایشگر جدیدی را امتحان کنید از مشتریان فعلی او اطلاعات بگیرید تا پیش زمینه بهتری از مهارت های اصلاح مو در او بدست آورید.

آیا آرایشگر توانایی تشخیص بهترین ها برای موی شما را دارد؟

اگر آرایشگری نتواند خواسته های شما را از مدل موی دلخواه برایتان فراهم کند، هرگز نمی تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای مثال، اگر شما یک آفریقایی آمریکایی تبار باشید می بایست به دنبال آرایشگری باشید که به خوبی می داند چگونه موهای شما را اصلاح کند یا کدام مدل مو مناسب شماست.

چه خدماتی ارائه می شود؟

در نهایت، در هنگامی که فهرست به فهرست در جستجوی یافتن آرایشگری متناسب با توقعات و احتیاجات خود هستید، از آنچه که آنها به عنوان خدمت به شما ارائه می دهند نیز اطمینان حاصل کنید

بنابراین هنگامی که می خواهید به دنبال آرایشگر مناسب خود بگردید ابتدا مطمئن شوید دوستانتان از کدام آرایشگر کمک می گیرند، آیا هزینه آنها با بودجه شما تناسب دارد، سعی کنید شخص با تجربه ای را انتخاب کنید، یقین پیدا کنید که آرایشگرتان آگاهی لازم نسبت به مدل موی شما دارد و نیز خدماتی را ارائه می دهد که شما نیاز دارید.

barber-shop
barber-shop

: برای دریافت مشاوره درباره بهترین آرایشگاه مردانه در تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین آرایشگاه مردانه در تهران» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید