ممنوعیت ورود بدون "ماسک" به وسایل حمل و نقل تهران از فردا | آسمونی
کد مطلب: 56151 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
ممنوعیت ورود بدون "ماسک" به وسایل حمل و نقل تهران از فردا

ممنوعیت ورود بدون "ماسک" به وسایل حمل و نقل تهران از فردا

معاونت حمل و نقل شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ورود بدون ماسک از فردا به تمامی وسایل حمل و نقل عمومی ممنوع است.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای در خصوص ممنوعیت ورود بدون ماسک به تمامی ناوگان عمومی پایتخت اعلام کرد: به دنبال افزایش آمار شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها از سوی ستاد ملی مقابله با این ویروس، از روز “شنبه ۱۹ مهر ماه ورود افراد بدون ماسک در تمامی ناوگان عمومی شهرتهران ممنوع خواهد شد.

مجموعه مدیریت شهری و معاونت حمل و نقل و ترافیک ، همواره الزام استفاده از ماسک را در ناوگان عمومی پایتخت در دستور کار داشته است و اکنون باردیگر اعلام می دارد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی همچنان مورد تاکید است و از روز ( شنبه ۱۹ مهر ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسی های شهر تهران اعمال خواهد شد و از ورود افراد بدون ماسک ممانعت بعمل خواهد آمد.

لازم به یادآوری است هم اکنون در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ۶۲ پایانه و ایستگاه اتوبوس و تاکسی شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود، یقینا همدلی و همراهی شهروندان عزیز تهرانی در این امر مهم یاریگر ما خواهد بود.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره ممنوعیت ورود بدون "ماسک" به وسایل حمل و نقل تهران از فردا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «ممنوعیت ورود بدون "ماسک" به وسایل حمل و نقل تهران از فردا»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?