کد مطلب:  46806 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
محله بهار در منطقه 7  تهران

محله بهار در منطقه 7 تهران

نام محله : بهارموقعیت جغرافیایی : مرکز تهرانمنطقه شهرداری : منطقه 7 شهرداری تهران ، ناحیه 3بافت : تقریبا...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نام محله : بهار موقعیت جغرافیایی : مرکز تهران منطقه شهرداری : منطقه 7 شهرداری تهران ، ناحیه 3 بافت : تقریبا نوساز محدودیت ترافیکی : دارد (طرح ترافیک ) محله های همسایه : سهروردی ، ایرانشهر ،فردوسی ، کاج ایستگاه های مترو : ایستگاه های دروازه دولت ، طالقانی ، شهدای هفتم تیر ایستگاه های بی ار تی : ایستگاه شریعتی قیمت هر متر مربع : 14 تا 20 میلیون تومان ( در سال 98 )

اطلاعات عمومی محله بهار

بافت محله : تراکم جمعیتی : حدود 18 هزار نفر در این محله زندگی می کنند . قیمت ملک : قیمت ملک در محله بهار از 14 میلیون تومان شروع شده و به 20 میلیون تومان خاتمه میابد ( در سال 98 ) .

اطلاعات جغرافیایی محله بهار

همسایه های بهار : محله بهار از شمال به محله سهروردی و خیابان بهار شیراز راه دارد ، از جنوب به محله فردوسی و خیابان انقلاب می رسد ، در غرب محله ، محله ایرانشهر و خیابان مفتح قرار دارد و شرق این محله کاج است . میادین و خیابان های اصلی : خیابان های بهار ، شریعتی، مفتح و بهار شیراز از خیابان های مهم این محله اند میدان شهدا هفتم تیر نیز تنها و مهم ترین میدان این محله به شمار می آید.

اماکن مهم محله بهار

بوستان ها و فضای سبز : پارک سه راه طالقانی واقع در خیابان طالقانی تنها بوستان این محله است. حمل و نقل عمومی : ایستگاه های مترو دروازه دولت ، طالقانی و شهدا هفتم تیر نیاز ساکنین را به وسایل حمل و نقل عمومی بر اورده می کند ، همچنین ایستگاه بی ار تی شریعتی نیز در دسترس اهالی قرار دارد. پمپ بنزین ها : جایگاه اختصاصی 155 واقع در خیابان بهار شیراز تنها پمپ بنزین موجود در این محله است. مراکز خرید و تجاری : محله بهار بورس لباس کودک است و مراکز خرید و اداری زیادی در این محله وجود دارد. سینما : سینما ایران و سینما سروش در خیابان شریعتی از سینما های مطرح این محله به شمار می آیند. اماکن اداری : دو دفتر پیشخوان دولت یکی در خیابان شریعتی و دیگری اتوبان مدرس از اماکن اداری این محله به شمار می آیند. مراکز درمانی : بیمارستان ایرانشهر در خیابان شریعتی و بیمارستان آراد واقع در خیابان سمیه از مراکز درمانی این محله محسوب می شوند که نیاز اهالی را در این زمینه بر آورده می کنند. مساجد :

: برای دریافت مشاوره درباره محله بهار در منطقه 7 تهران فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «محله بهار در منطقه 7 تهران» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید