کد مطلب: 43931 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
backpack VR جدید اچ پی در کامپیوتکس 2019 معرفی شد

backpack VR جدید اچ پی در کامپیوتکس 2019 معرفی شد

شرکت اچ پی یکی از فعالان صنعت تولید سیستم های کامپیوتری محسوب می شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

نام مدل جدید این دستگاه VR Backpack G2 بوده و از مشخصات بزرگی بهره می برد. از جمله آنها باید به پردازنده نسل هشتمی Core i7 اینتل، گرافیک نسل جدید RTX 2080 انویدیا و برخی دیگر اشاره کرد. این مشخصه ها به محصول جدید اچ پی اجازه می دهد تا 30 درصد بهره وری بیشتر و 25 درصد عملکرد گرافیک بهتری نسبت به نسل قبل داشته باشد.در طراحی شباهتی به بک پک های گذشته سری Omen X است که بیشتر از نوع گیمینگ هستند. اما طراحی VR Backpack G2  نشان می دهد اچ پی با هدف یک سیستم مالتی مدیا آن را توسعه داده و معرفی کرده است. طی بررسی که از این بک پک صورت گرفته شد، کاربران بیان داشتند که مکان باتری این بک پک بهتر از نسل قبل بوده و احساس کاربری مناسب و بهتری به افراد ارائه می دهد.

همچنین افراد می توانند به سادگی با حذف قاب دستگاه را تمیز کنند. اچ پی سعی کرده VR Backpack G2 را با هدف کارهای ورک استیشنی یا سازمانی عرضه دارد. بنابراین نباید آن را یک نوع گیمینگ تلقی کرد، اگرچه به سادگی می تواند بازیها را اجرا کند اما تنها پخش بازی کافیست نیست و سیستم شما باید بهینه هم باشد.HP خود نیز افزود که کاربری هایی نظیر طراحی های سه بعدی، نقشه کشی معماری و برخی سرگرمی های دیگر، کارهایی است که می توان با سیستم VR Backpack G2 جدید انجام داد. شما اگر به این سیستم علاقمند شدید باید هزینه 3299 دلاری را در نظر گیرد و با این حساب یک مدل ارزان قیمت نیست و هزینه بالایی را به دنبال دارد. هزینه ای که چندان نمی تواند اقتصادی باشد.البته اگر برای کسب و کار خود به دنبال یک سیستم قوی هستید که بتواند نیاز شما را برآورده سازد، بدون شک نباید از سیستم برجسته ای مشابه VR Backpack G2 گذشت. بلکه قادر است با عملکرد بالای خود نه تنها کاربری لذت بخشی رقم زند، یک مدل برجسته هم به شمار رود. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نباید به شایعات پرداخت.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «backpack VR جدید اچ پی در کامپیوتکس 2019 معرفی شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 5 = ?