کد مطلب: 35277 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
نکات کلیدی متن، عکس و بک لینک در رپورتاژ

نکات کلیدی متن، عکس و بک لینک در رپورتاژ

لینک سازی طبیعی و با کیفیت می توانند برای اعتبار سایت شما بسیار کمک کننده باشد. 

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در مقالات پیشین آسمونی در مورد رپورتاژ و نحوه نوشتن صحیح آن و نکات آن مطالب زیادی منتشر کرده ایم که می توانید از طریق جستجو در سایت به این مقالات دسترسی یابید. در این بخش هم نکات کلیدی متن، عکس و بک لینک در رپورتاژ عنوان می کنیم.

همانطور که می دانید لینک سازی یکی از مهمترین بخش های فرآیند سئوی سایت است و اگر بتوانید این بخش را به درستی انجام دهید به ‌‌‌راحتی به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

لینک سازی طبیعی از طریق تولید محتوای با کیفیت و جذب کاربران وفادار کار سختی نیست اما یک پروسه زمان بر است و ممکن است برای اکثر کسب و کارهای اینترنتی قابل اتکا نباشد اما راهکار چیست؟ شما باید علاوه بر تکیه کردن بر لینک سازی طبیعی به فکر ایجاد لینک هایی با کیفیت باشید که به صورت طبیعی ممکن است هرگز ایجاد نشوند! و اینجاست که خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی به عنوان بهترین روش های لینک سازی مطرح می شوند. اما در هنگام خرید بک لینک یا رپورتاژ خبری باید به چه مواردی توجه شود؟

چگونه متن رپورتاژ آگهی را بنویسیم؟

در هنگام نگارش متن رپورتاژ آگهی شما باید ضمن وفاداری به حقوق کاربران به تبلیغ خدمت، برند یا محصول خود نیز بپردازید و این موضوع نیازمند مهارت بالایی در نویسندگی است.

سعی کنید نکات زیر را در هنگام نوشتن متن رپورتاژ خود رعایت کنید:

درباره چیزی بنویسید که کاربردی و جالب باشد. صرفاً مطالعه پیشینه کسب و کار شما و نحوه ارائه خدماتتان نمیتواند برای کاربر جذاب باشد سعی کنید در قالب یک مقاله مفید و کاربردی در زمینه تخصصی خودتان با مخاطب ارتباط برقرار کنید. تیترهای جذاب بنویسید. هدف از انتشار رپورتاژ اگهی علاوه بر ایجاد بک لینک های باکیفیت، خوانده شدن آن توسط کاربران و جذب مشتری جدید است و این موضوع فقط وقتی رخ می دهد که عنوان بتواند کاربران را متقاعد به خواندن رپورتاژتان کند. از عبارات تخصصی و نامفهوم استفاده نکنید. حتی اگر در یک وبسایت کاملاً تخصصی رپورتاژ آگهی شما منتشر شود بازهم احتمال آنکه یک کاربر غیر تخصصی آنرا بخواند زیاد است سعی کنید رپورتاژ خودتان را به صورت ساده و قابل درک برای تمام کاربران بنویسید تا علاوه بر کاربران تخصصی بتوانید برخی از کاربران غیر تخصصی را هم به موضوع خودتان جذب کنید.

 خرید رپورتاژ آگهی به نسبت خرید بک لینک هزینه معقول تری دارد و البته با توجه به ماندگاری رپورتاژ آگهی میتوانید انتظار بازدهی بلند مدت تری را داشته باشید.

بک لینک

نکات اصلی در لینک گذاری داخل رپورتاژ آگهی:‌

 • یکی از بهترین کاربردهای رپورتاژ آگهی ایجاد بک لینک دائمی برای وبسایتمان است پس سعی کنید لینک گذاری را طوری انجام دهید که بعداً پشیمان نشوید.
 • یادتان باشد بیشتر، بهتر نیست پس سعی نکنید رپورتاژ آگهی خود را غرق در لینک کنید.

پیشنهاد ما حداقل 3 و حداکثر 5 لینک است.

 • لینک ها را بر روی تمام صفحات مهم وبسایت خود پخش کنید.

( صفحه اصلی سایت حتماً جزء لینک های رپورتاژ باشد)

 • لینک هایی را درج کنید که از ثبات و اهمیت آنها در آینده کسب و کار خود مطمئن باشید ( صفحاتی که احتمال حذف شدن به هر دلیلی نداشته باشند)
 • لینک هایی را انتخاب کنید که بر روی حوزه تخصصی کسب و کارتان متمرکز است (صفحات جانبی خارج از تمرکز وبسایت را لینک نکنید)
 • در انتخاب آنکرتکست‌ ها سعی کنید تنوع به خرج دهید و از ابزارهایی مانند گوگل ترند برای انتخاب بهترین کلمه کلیدی استفاده نمایید.

بک لینک

راهنمای خرید بک لینک در رپورتاژ

در هنگام خرید بک لینک بسیاری از نکات مطرح شده در راهنمای خرید رپورتاژ آگهی قابل بررسی است و اگر نکات بالا را مدنظر قرار دهید. می توانید بهترین بک لینک هارا نیز پیدا کنید.

چند نکته درمورد خرید بک لینک در رپورتاژ :

 • ازآنجایی که بک لینک درتمام صفحات وبسایت مورد نظرنمایش داده میشود سعی کنید سایت های مرتبط با موضوع خود را انتخاب کنید.
 • تعدا دصفحات ایندکس شده بیشتر الزاماً بهتر نیست. سعی کنید سایت هایی را انتخاب کنید که فقط صفحات ایندکس شده مفید داشته باشند.
 • درصورت خرید بک لینک دربیشتراز 1 سایت سعی کنید از آنکرتکستهای متنوع استفاده کنید.
 • خرید بک لینک برای 1صفحه به حجم بالا ممکن است ریسک کارتان را افزایش داده و موجب جریمه شدنتان توسط گوگل شود پس مراقب این موضوع باشید.
   
   

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «نکات کلیدی متن، عکس و بک لینک در رپورتاژ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 4 = ?