کد مطلب:  58562 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 4 دقیقه
آیا خواهر و برادر دیگر بابک خرمدین هم در لیست مرگ بوده اند؟ + عکس آرزو

آیا خواهر و برادر دیگر بابک خرمدین هم در لیست مرگ بوده اند؟ + عکس آرزو

مادر بابک خرمدین: من هرگز اجازه نمی دادم این اتفاق بیفتد، افشین و آذر فرزندان بسیار خوبی هستند.
زمان مطالعه: 4 دقیقه

پس از به قتل رسیدن بابک خرمدین کارگردان سینما به دست پدر و مادرش، دادسرای جنایی تهران از قتل دیگر اعضای این خانواده سخن گفت.

آسمونی: پدر و مادر بابک خرمدین به قتل و مثله کردن دختر و دامادشان در سال های گذشته هم اعتراف کردند. حتی اکبر خرمدین پدر خانواده اظهار کرد که پس از آزادی دیگر فرزندانش را هم می کشد.

روایت همسایه‌ها از قتل بابک خرمدین به دست پدر و مادرش

آیا خواهر و برادر دیگر بابک خرمدین هم در لیست مرگ بوده اند؟ + عکس آرزو
آیا خواهر و برادر دیگر بابک خرمدین هم در لیست مرگ بوده اند؟ + عکس آرزو

تصویری از آرزو که سال 97 به قتل رسید

وقتی شما با قاتلی مواجه هستید که در خصوص جنایتی که مرتکب شده هیچ گونه عذاب وجدانی احساس نمی کند و حتی از این مسئله نیز ابراز رضایت و خوشحالی می‌کند، قطعا با پرونده هولناکی مواجه اید که شاید بتوان گفت موارد بسیار نادری همانند آن را می‌توان یافت چیزی که در پرونده والدین بابک خرمدین که حالا به قتل و مثله کردن دختر و دامادشان هم اعتراف کرده اند، به وضوح به چشم می خورد.

این زوج قاتل تاکنون به قتل پسر، دختر و دامادشان به نام (فرامرز) اعتراف کرده اند. آن ها سال 90 فرامرز (دامادشان)، سال 97 آرزو (دخترشان) و سال 1400هم بابک (پسرشان) را کشتند و مثله کردند!

اعترافات جدید والدین بابک خرمدین

قاضی محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، در جمع خبرنگاران درباره آخرین روند رسیدگی به پرونده قتل بابک خرمدین و اعترافات جدید پدر و مادر وی مبنی بر قتل دختر و دامادشان اظهار کرد: پدر بابک، چهار فرزند به نام‌های آرزو متولد 51، بابک متولد 53، افشین متولد 54 و آذر متولد 61 دارد. آرزو در ابتدا ازدواج کرده اما سال 88 از همسرش جدا شده و سپس به عقد پسرعمه‌اش درآمده بود و از بیماری ام‌اس رنج می‌برد.

وی افزود: پدر بابک مدعی شده همسر آرزو به نام فرامرز، مشکلات اخلاقی داشته و وی را به همان شیوه قتل بابک، در سال 90 به قتل رسانده و جسدش را به خارج از خانه منتقل کرده و در سطل زباله انداخته است.

شهریاری ادامه داد: پدر بابک مدعی است در ابتدا پس از قتل فرامرز، خانواده وی اعلام فقدان کرده بودند و خودروی فرامرز نیز حوالی فرودگاه مهرآباد پیدا شده بود.

وی افزود: در این فقره، صرفا یک فقدان اعلام شده بود و مدعی شده‌ بودند، وی افراد قاچاقچی را به مرز می‌برده و با این پوشش، فکر خانواده را از این که بخواهند پرونده را پیگیری کنند، منحرف کرده‌ اند.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با بیان این که پدر بابک مدعی شده دخترش به ترکیه رفته اما بررسی‌ها، کذب بودن این اظهارات را نشان داد، اضافه کرد: پدر بابک به همراه همسرش مدعی هستند در سال 97 آرزو را به دلیل مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر و ارتباط با افراد غریبه به همان شیوه قتل بابک، به قتل رسانده‌اند.

وی ادامه داد: در همان روز نخست بازداشت والدین بابک، این احتمال را می‌دادیم که آن ها مرتکب دو فقره قتل دیگر هم شده اند و اطمینان داشتیم که دختر آن ها (آرزو) مفقود شده است. اکنون نیز باید تحقیقات بیشتری انجام شود که آیا فرد یا افراد دیگری از این خانواده مفقود شده‌اند یا خیر؛ اما به نظر نمی‌رسد فقدان دیگر بستگان این خانواده مطرح باشد.

تایید سلامت عقلی و روانی زوج قاتل

babak-khorramdin-siblings
babak-khorramdin-siblings

شهریاری با بیان این که پزشکی قانونی اعلام کرده متهمان این پرونده به خصوص پدر بابک بیش از 95 درصد از سلامت عقلی و روانی برخوردار هستند، افزود: به نظر می‌رسد پدر بابک در سلامتی کامل به سر می‌برد و جنون نداشته است؛ هرچند باید معاینات مجدد انجام شود. پدر بابک جزئیات قتل‌ها و اسامی و مطالب دیگر را به خوبی بیان می‌کند و این می‌تواند دلیلی بر صحت روانی وی باشد.

معاون دادستان تهران با تأکید بر این که بیشتر متهمان مثله‌ کردن اجساد را پس از قتل با انگیزه انتقال راحت به خارج از منزل انجام می‌دهند، افزود: پدر بابک بیشتر تفکرات ملی دارد تا مذهبی و حتی به دلیل همین تفکرات و تعلق خاطر به بابک خرمدین، نام خانوادگی خود را عوض کرده بود. وی همچنین اظهار می‌کند حق داشته بابک را به دلیل فساد اخلاقی‌اش به قتل برساند و اعتقاد دارد که آدم باید پاک باشد.

وی افزود: مادر بابک خرمدین نیز اظهار می‌کند تحت فشار همسرش نبوده و از همه ماجراها باخبر بوده است.

شهریاری درباره انگیزه متهمان گفت: متهمان مدعی شده‌اند، صرفا به دلیل مشکلات مقتولان از جمله استعمال مواد مخدر و ارتباطات نامتعارف، آن‌ها را به قتل رسانده‌اند. تحقیقات ما نشان می‌دهد انگیزه‌ای غیر از مسائل خانوادگی برای این قتل وجود ندارد.

والدین بابک خرمدین: از قتل فرزندانمان پشیمان نیستیم

پدر بابک خرمدین در خصوص انگیزه قتل این سه نفر گفت: بابک، دختر و دامادم دچار فساد اخلاقی بودند. هر سه نفر دارای فساد اخلاقی بودند و برای همین از این که آن‌ها را به قتل رساندم، ذره‌ای وجدانم ناراحت نیست و بابت این موضوع بسیار خوشحال و خرسندم.

او در پاسخ به این سوال که اگر این سه نفر مشکلاتی را برای شما ایجاد کردند، چرا از پلیس درخواست کمک نکردید؟ افزود: با همفکری همسرم به این نتیجه رسیدیم که برای جلوگیری از آبروریزی خانوادگی با کسی این فسادهای اخلاقی را مطرح نکنیم.

احتمال قتل 2 فرزند دیگر بعد از آزادی!

خرمدین در ادامه در اظهاراتی عجیب گفت اگر از زندان آزاد شود ممکن است افشین و آذر، دو فرزند دیگرش را هم به قتل برساند.

مادر بابک خرمدین در واکنش به اظهارات همسرش که گفته بود در صورت آزادی، دو فرزند دیگرش را به قتل خواهد رساند، افزود: من هرگز اجازه نمی دادم این اتفاق بیفتد، افشین و آذر فرزندان بسیار خوبی هستند.

مادر بابک خرمدین افزود: از قتل این سه عضو خانواده پشیمان نیستم؛ چرا که از هیچ یک از آن‌ها رضایت نداشتم.

مادر بابک خرمدین اظهار کرد: بابک مرا آزار می‌داد، خجالت می‌کشم از رفتار و کردار او سخن بگویم. کدام مادری راضی می‌شود که فرزندش را به قتل برساند؟

مادر بابک خرمدین تصریح کرد: همسرم رفتار خوبی با من دارد و هیچ وقت نه مرا آزار داده و نه به من فحاشی کرده است.

ادعای دوست صمیمی آرزو

دوستان صمیمی آرزو خرمدین و بابک خرمدین باور نمی کنند آن ها فاسد بوده باشند چرا که آرزو خرمدین قبل از به قتل رسیدن فاش کرده بود پدرش مشکلات اخلاقی دارد و به او هم رحم نکرده است!

نظر خود را درباره «آیا خواهر و برادر دیگر بابک خرمدین هم در لیست مرگ بوده اند؟ + عکس آرزو» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید