کد مطلب:  21529 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خداداد عزیزی: خسته شده‌ام و دیگر توانایی ادامه دادن ندارم

خداداد عزیزی: خسته شده‌ام و دیگر توانایی ادامه دادن ندارم

به گزارش آسمونی، خداداد عزیزی سرمربی سیاه جامگان مشهد پس از شکست برابر  تراکتورسازی تبریز گفت: حوصله صحبت...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش آسمونی، خداداد عزیزی سرمربی سیاه جامگان مشهد پس از شکست برابر  تراکتورسازی تبریز گفت: حوصله صحبت درباره بحث‌های فنی این دیدار را ندارم. تیمی که دو هفته است زمین چمن ندیده، نباید درباره بحث‌های فنی مربوط به آن صحبت کرد. فکر می‌کنم بازی‌ که امروز تیمم ارائه داد بازی بدی نبود. تراکتورسازی از اندک موقعیت‌هایش استفاده کرد اما ما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. تیمی که باخته است حرفی برای گفتن ندارد.

خداداد عزیزی: خسته شده‌ام و دیگر توانایی ادامه دادن ندارم
خداداد عزیزی: خسته شده‌ام و دیگر توانایی ادامه دادن ندارم

وی ادامه داد: من خسته شده‌ام. من با بازیکنی که 20 درصد از قراردادش را گرفته است چه کار باید بکنم؟ تعدادی از آن‌ها می‌گویند که دیگر حاضر نیستند ادامه دهند و من نمی‌توانم کاری کنم. بازیکنان تیم نفت که 50 درصد از قراردادشان را گرفته‌اند، اعتصاب کرده‌اند چه برسد به بازیکنان تیم سیاه‌جامگان. من دیگر نمی‌توانم زیرا زورم نمی‌رسد و تا الان نیز بازیکنان را با دندان نگه داشته‌ام.

وی درباره صحبت‌هایی مبنی بر اینکه استانداری کمک مالی به تیم کرده است تصریح کرد: اگر کف دست من مویی دارد، آن را بکنید. من که چیزی نمی‌بینم. من خسته شده‌ام و دیگر نمی‌توانم بازیکنان را جمع و جور کنم. 8 بازی مانده است و بازیکن فقط 20 درصد گرفته اند. با من بمیرم و تو بمیری در حالی که باشگاه پول ندارد کار درست نمی‌شود. مگر من چقدر توانایی دارم؟ حتی صدایم گرفته است. تیم دقیقا از جایی که به آن تذکر داده‌ایم

وی درباره داوری اشکان خورشیدی نیز گفت: خدا خیر دهد آقای خورشیدی را. بازیکن حریف با آرنج به بینی بازیکن من زد و داور به جای اینکه خطا بگیرد و اخطار دهد، کرنر گرفته است و همان کرنر تبدیل به گل شده در حالی که بازیکن بینی‌شکسته من بیرون زمین در حال مداوا بود. اگر از داوری شکایت کنیم می‌گویند چرا اینقدر شکایت می‌کنید. ما چکار می‌توانیم بکنیم؟ وقتی یک بازیکن با آرنج به بینی بازیکن حریف می‌زند چه زمانی خطا می‌گیرند؟ توپی که خطا بوده را کرنر می‌گیرند و همان توپ تبدیل به گل می‌شود.

خداداد عزیزی افزود: من خسته شده‌ام و دستانم را بالا گرفته‌ام. خیلی سعی کردم که تحمل کنم و این حرف را نزنم اما نمی‌شود. کسی دلش برای ما نمی‌سوزد. حرف‌های من را متوجه نمی‌شوند. دقیقا از جاهایی که یادآوری می‌کنیم گل می‌خوریم زیرا بازیکنان اصلا روی گفته‌های ما تمرکز ندارند و می‌گویند پول نداریم. فکر می‌کنید نفتی‌ها به چه دلیل 50 درصد گرفته‌اند و در تمرین تیم‌شان حاضر نشده‌اند؟ این مانند یک ساختمان می‌ماند که شما در حال ساختن آن هستید. اگر پول ندهی، کارگرانت کار نمی‌کنند و می‌روند. مصطفی محمدی از کردستان برای خرج به اینجا آمده اما نمی‌توانی به او بگویی که برای ما مجانی بازی کن. مگر می‌شود بازیکنی مجانی بازی کند؟ من هم نمی‌توانم مجبورش کنم که بازی کند. من نوکر هوادار نیز هستم اما مشکل ما هوادار ما نیست. مشکل ما پول است. حتی این مشکل من نیست، مشکل اعضای تیم است.

وی ادامه داد: مدیران تیم می‌توانند از فصل بعد با بازیکنان به گونه‌ای قرارداد ببندند که بگویند اگر بردیم پول می‌دهیم همانند اروپا که با بازیکنان این گونه قرارداد می‌بندند. بازیکن قرارداد دارد و طبق قراردادش پول می‌خواهد. بازیکن می‌گوید 50 هزار تومان در کارت من است. شما حاضرید با 50 هزار تومان کار کنید؟ 50 تومان را جلوی گربه هم بیندازید قهر می‌کند. نمی‌شود ایرادی به بازیکن گرفت وقتی پول نداریم؟ امروز جنگ دارا و ندار بود. ما دو هفته است رنگ چمن ندیده‌ایم. من تا چه حد می‌توانم به بازیکن در سالن فشار بیاورم. آن سه نفری که تعویض کردیم هر سه دچار درد زانو بودند و با این درد برای ما بازی کردند.

او درباره تعویض‌هایش گفت: بادامکی خسته شده بود و خودش خواست که بیرون بیاید. روح‌الله سیف‌اللهی دچار پادرد شد و مجبور شدیم او را بیرون بکشیم و محمدرضا خانزاده نیز به علت ضربه فرزاد حاتمی و عدم توجه داور مصدوم شد و مجبور به تعویض او شدیم. در این بی‌پولی، باید هزینه‌ای را صرف عمل بینی محمدرضا خانزاده کنیم. باید از بازیکنانم هر کدام یکی دو میلیون بگیریم برای عمل بینی خانزاده!

عزیزی در جمع‌بندی صحبت‌هایش گفت: من زمانی که به سیاه جامگان آمدم دو میلیون پاداش گرفتم که یک میلیون از جیبم خرج کردم و یک میلیون به باشگاه بدهکارم. من حاضرم این یک میلیون را به باشگاه بدهم و بروم دنبال زندگی خودم.من می‌روم چون از خودم مهم‌تر هیچ چیز نیست. من برای آقای عباسی احترام زیادی قائلم اما نمی‌توانم به بازیکنم زور بگویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره خداداد عزیزی: خسته شده‌ام و دیگر توانایی ادامه دادن ندارم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خداداد عزیزی: خسته شده‌ام و دیگر توانایی ادامه دادن ندارم» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید