کد مطلب:  25491 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی

جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی

به گزارش آسمونی:در ادامه جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی را که در فضای مجازی سرو صدا برپا کرده مشاهده...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی
جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی
به گزارش آسمونی:در ادامه جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی را که در فضای مجازی سرو صدا برپا کرده مشاهده کنید
چند روز پیش بود که فضای مجازی پر شد از عکس های منتشر شده از آزاده نامداری در یکی از پارک های سوییس با حجابی نامناسب . سپس او در ویدیویی اشاره کرد که فقط یک لحظه باد باعث افتادن روسری ام شده است!

پس از این اتفاق او سوژه ی افراد مختلف از جمله بازیگران و صاحب نظران عرصه ی فرهنگ و هنر شده است. اخیرا حسام نواب صفوی در ویدیویی در اینستاگرامش به طنز ویدیویی قرار داده است.

انتشار ویدیوی حسام نواب صفوی و شوخی اش با آزاده نامداری سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرده است با اینکه وی توضیح داده که اشاره به فرد خاصی ندارد اما اشارات او همه را یاد ماجرای آزاده نامداری انداخته و همین باعث واکنش این مجری تلویزیون شده به شکلی که در زیر پست اینستاگرامی نواب صفوی نوشته است: دنیا گرده جناب نواب صفوی مراقب باشید!

گویا ماجرای آزاده نامداری و انتشار عکس های بدون حجاب او در سوئیس تمامی ندارد و هرکس به نحوه به دنبال ادامه دار کردن این ماجرا است و میخواهد از آب گل آلود ماهی بگیرد. بعد از کنایه تند احسان خواجه امیری در کنسرتش به آزاده نامداری که خیلی زود مجبور به عذرخواهی شد حالا نوبت به حسام نواب صفوی رسیده است.این بازیگر کشورمان با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش به ماجرای عکس های بدون حجاب آزاده نامداری اشاره کرد.

حسام نواب صفوی با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش نوشت:تمام تلاشم این بود که باد بر من غلبه نکند و طبق موازین و شئونات برخورد کنم و خوشحالم که در این جنگ بر باد پیروز شدم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «جواب آزاده نامداری به حسام نواب صفوی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید