کد مطلب:  35788 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتقاد تند آیت الله نوری همدانی از وضعیت اقتصادی: هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست

انتقاد تند آیت الله نوری همدانی از وضعیت اقتصادی: هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست

به گزارش آسمونی:آیت الله نوری همدانی گفت: بنده خودم خرید شخصی را انجام می‌دهم و می‌بینم که هر روز یک قیمت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش آسمونی:آیت الله نوری همدانی گفت: بنده خودم خرید شخصی را انجام می‌دهم و می‌بینم که هر روز یک قیمت روی اجناس است.

انتقاد تند آیت الله نوری همدانی از وضعیت اقتصادی: هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست
انتقاد تند آیت الله نوری همدانی از وضعیت اقتصادی: هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست


آیت الله العظمی حسین نوری همدانی قبل از ظهر دوشنبه در دیدار عده‌ای از جوانان گروهای خود جوش جهادی تهران، کمک به مردم و خصوصاً مناطق محروم را ضروری دانست و با بیان روایت از امام سجاد علیه السلام اشرف عبادات را خدمت به مردم دانست وگفت: در تعالیم دینی ما، مردم به عنوان یک محور معرفی شده‌اند و حضرت امام در جای جای فرمایشات خود، مردم را اصل معرفی می‌کنند و حضرت امیرالمومنین(ع) در نامه خود به مالک می‌فرمایند: مالک بدان عمود دین مردم هستند.

این مفسر قرآن کریم عنوان کرد: امروز ضعف مدیریت بزرگ‌ترین مشکل است، هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست بنده خودم خرید شخصی را انجام می‌دهم و می‌بینم که هر روز یک قیمت بر اجناس است.

وی افزود: با همه این سفارشات که به ما رسیده چقدر وظیفه ما سنگین می‌شود، امروز مردم ما از نظر معیشتی در وضعیت نامناسب هستند؛ قشر ضعیف جامعه از زندگی روزانه خود درمانده شده‌اند، چرا مسئولان اقدام عاجل نمی‌کنند؟ چرا با مفسدان و محتکران برخورد جدی نمی‌شود؟ عده‌ای از وضع پیش آمده سوءاستفاده می‌کنند و در عرضه اجناس به مردم سخت‌گیری می‌کنند، اینان بدانند هر کسی به مردم و همنوع خود ظلم کند در دنیا و آخرت عقوبت سختی خواهد داشت.

آیت الله نوری همدانی ادامه داد: اما امروز می‌خواهم عرض کنم مردم عزیز بدانند و از مراجع گله نکنند؛ چرا سکوت کرده‌اید، ما مکرر از مسئولان خواستیم خواهش کردیم، ولی متأسفانه اقدام عاجل و اثرگذار ندیدیم.

وی بیان کرد: این زجر مردم و مشکلات مردم را خودم لمس می‌کنم، اینجور نیست فقط گزارش بگیرم خودم به درون بازار می‌روم مردم می‌آیند و گله می‌کنند نامه‌های فراوانی داریم.

این مرجع تقلید با بیان این که انسان شرمنده این مردمی هست که در همه حال از نظام و انقلاب حمایت می‌کنند ولی در این وضعیت معیشتی قرار می‌گیرند، تأکید کرد: بار دیگر از مسئولان تقاضا می‌کنم به عنوان یک طلبه از حوزه علمیه قم که همانطور که رهبری فرمودند، قوا با هم متحد باشید از مسائل اختلافی و حاشیه‌ای پرهیز کنید با تکیه به خدا و بعد توان داخلی مشکلات مردم راحل کنید.

وی در پایان یادآورشد: به شما جوانان هم عرض می‌کنم این فشار دشمن را تبدیل به فرصت نمایید، آینده این انقلاب ان‌شاءالله با همت و تلاش و توکل روشن است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
: برای دریافت مشاوره درباره انتقاد تند آیت الله نوری همدانی از وضعیت اقتصادی: هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «انتقاد تند آیت الله نوری همدانی از وضعیت اقتصادی: هیچ اشرافی بر قیمت‌ها نیست» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید