کد مطلب:  11559 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جام جهانی والیبال 2015/ روسیه 3 - ایران 0 / راه المپیک دور شد

جام جهانی والیبال 2015/ روسیه 3 - ایران 0 / راه المپیک دور شد

1394/06/23تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2015 مقابل روسیه مغلوب شد.به گزارش...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
away-the-olympic-way
away-the-olympic-way

1394/06/23

تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2015 مقابل روسیه مغلوب شد.

به گزارش آسمونی به نقل از وبسایت نود، تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی 2015 از ساعت 14:10 به وقت تهران در سالن هاماماتسو آرنا مقابل روسیه، پرافتخارترین تیم این مسابقات قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 26 بر 24 ، 25 بر 18 ، 25 بر 20 مغلوب شد.

کواچ برای شروع مسابقه معروف، عبادی پور، موسوی، غلامی، مرندی، میرزاجانپور و غفور را انتخاب کرد. ایران بازی را با سرویس های خوب عبادی پور آغاز کرد. در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند.

موزرسکی و میخائیلوف در تیم روسیه در بیشتر حملات حضور داشتند و در اکثر صحنه ها توپ های این دو بازیکن پس از زخمی شدن توسط مدافعان ایران به بیرون می رفت. در امتیاز 18 تیم روسیه با سرویس های موزرسکی با ایران مساوی شد. سرویس های خوب موزرسکی روس ها را به امتیاز 22 رساند و ایران در امتیاز 19 ماند تا مهدوی جایگزین معروف شود. ست اول این مسابقه با نتیجه 26 بر 24 به سود شاگردان آلکنو تمام شد.

برای شروع ست دوم هم تغییری در ترکیب ایران ایجاد نشد. آلکنو، سرمربی روسیه در ست دوم این مسابقه با توجه به شرایط به لیبروهای خود بازی می داد. در این ست هم روس ها عملکرد خوبی در زدن سرویس داشتند، اما ملی پوشان ایران هم در این فاکتور تقویت شدند و عملکرد بهتری داشتند.

در حالی که دو تیم در امتیاز 15 مساوی بودند روس ها با سرویس تیخوتین به امتیاز 16 رسیدند. در حالی که ایران 3 امتیاز از حریف خود عقب افتاده بود مهدوی جایگزین معروف شد و پس از آن میرزاجانپور که جای خود را به قائمی داده بود بازهم وارد زمین شد. ست دوم با بازی کم نقص روس ها و البته کمی هم اشتباهات تیم ایران با نتیجه 25 بر 18 به سود روسیه تمام شد.

ست سوم تیم ایران بدون تغییر نسبت به ترکیب اولیه بازی را آغاز کرد و توانست عملکرد بهتری در شروع بازی داشته باشد. در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در حالی که دو تیم در امتیاز 8 مساوی شده بودند سرویس های خوب عبادی پور بازهم اختلاف دو تیم را به عدد 2 رساند و ایران توانست 11 بر 9 از حریف خود پیش بیفتد، اما در ادامه روس ها با تغییراتی که در ترکیب خود ایجاد کردند موفق شدند از ایران پیش بیفتند. ست سوم هم با نتیجه 25 بر 20 به سود روسیه تمام شد تا ملی پوشان ایران هیچ امتیازی از این مسابقه نگیرند.

تیم ایران از بازی های گذشته خود 2 پیروزی مقابل تونس و ونزوئلا و دو شکست مقابل لهستان و آرژانتین در کارنامه داشت. روسیه هم در 4 بازی قبلی خود یک شکست برابر لهستان و 3 پیروزی برابر آرژانتین، تونس و ونزوئلا کسب کرده است.

روزهای دوشنبه و سه شنبه مسابقات تعطیل خواهد بود و تیم ها به شهرهای اوساکا و تویاما سفر خواهند کرد تا از روز چهارشنبه مرحله دوم مسابقات جام جهانی 2015 والیبال را در این دو شهر پیگیری کنند.

ایران 0-3 روسیه

: برای دریافت مشاوره درباره جام جهانی والیبال 2015/ روسیه 3 - ایران 0 / راه المپیک دور شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «جام جهانی والیبال 2015/ روسیه 3 - ایران 0 / راه المپیک دور شد» در کادر زیر بنویسید :

5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید