کد مطلب:  20149  درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
افتخاری: رحمتی باید در رفتارش تجدیدنظر کند/ از تعداد مربیان تیم کم می شود

افتخاری: رحمتی باید در رفتارش تجدیدنظر کند/ از تعداد مربیان تیم کم می شود

به گزارش آسمونی، رضا افتخاری درباره لیست خروجی بازیکنان استقلال گفت: ما در جلسه‌ای ساعت‌ها درباره...
زمان مطالعه: 5 دقیقه

به گزارش آسمونی، رضا افتخاری درباره لیست خروجی بازیکنان استقلال گفت: ما در جلسه‌ای ساعت‌ها درباره بازیکنانی که باید از لیست خارج شوند صحبت کرده‌ایم و اینکه گفته شده سید مهدی رحمتی جزو این لیست خروجی است را تکذیب می‌کنم. بحثی درباره رحمتی صورت نگرفت اما درباره بازیکنان خروجی چون به جمع‌بندی نرسیدیم، قرار شد آن‌ها بنشینند و دوباره با هم تصمیم بگیرند.

57342763
57342763

وی درباره لیست ورودی نیز گفت: لیست ورودی تیم مشخص شده و ما هم رسما به باشگاه‌های این بازیکنان نامه زدیم و از آن‌ها خواستیم که این بازیکنان را در اختیار باشگاه استقلال بگذارند چون استقلال قرار است در لیگ قهرمانان آسیا نماینده ایران باشد.

او ادامه داد: ما می خواهیم این بازیکنان را جذب کنیم تا حضور پرقدرت در آسیا داشته باشیم. بازیکنان مدنظر ما رحیم زهیوی است که نامه‌اش را امروز به باشگاه استقلال خوزستان ارسال کردیم. همچنین درباره ایمان مبعلی با شهریاری مدیرعامل باشگاه نفت صحبت‌هایی داشته‌ام و نامه پیشنهاد جذب این بازیکن را هم به باشگاه نفت ارائه کرده‌ایم. در مورد شهباززاده هم از قبل با او مذاکراتی داشتیم که هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم. ما منتظریم تا تکلیف این بازیکنان را باشگاه‌هایشان مشخص کنند تا در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات با آن‌ها به فکر گزینه‌های دیگر باشیم.

افتخاری درباره لیست خروجی این تیم خاطرنشان کرد: تا الان لیست خروجی به ما اعلام نشده است. قرار بر این شد که یک جلسه دیگر با کادر فنی داشته باشیم و درباره این جلسه صحبت کنیم. در مورد اینکه افراد کنار تیم کاهش پیدا کنند هم کادر فنی چنین درخواستی نداشته و این چیزی است که هیات مدیره از ما خواسته بود تا افراد کنار تیم را کاهش دهیم.

افتخاری ادامه داد: من باید واقعیت را بگویم. بعد از بازی با سپاهان آقای رحمتی با من تماس گرفت و گفت من رضایت‌نامه‌ام را می‌خواهم که من به ایشان گفتم احساسی تصمیم نگیر و چند روزی فکر کن و بعد از آن بیا باشگاه و با هم تصمیم بگیریم. سپس آقای رحمتی از من خواست که تا فردا به ایشان جواب دهم اما مهدی رحمتی پیگیری نکرد و چند ساعت بعد مصاحبه‌ای مبنی بر ماندن در استقلال انجام داد. رحمتی باید در رفتارش تجدید نظر کند و بتواند اعتماد منصوریان را جلب کند.

افتخاری درباره اختلافات نیز گفت: اختلافی بین منصوریان و رحمتی قبل از بازی با تراکتورسازی پیش آمد که خیلی اختلاف مهمی نبود. آقای منصوریان به من گفت که رحمتی در لیست خروجی من نیست اما من هنوز تصمیم نگرفته‌ام و به شما اعلام خواهم کرد. ا ختلاف رحمتی و منصوریان از زمانی که رسانه‌ای شد و به بیرون درز کرد، جمع کردنش سخت شد و علیرضا منصوریان برای جمع کردن این اختلاف مجبور شد به دروازه‌بان اولش در بازی با سپاهان بازی ندهد.

وی ادامه داد: امیدوارم این بازی‌ نکردن تلنگری شود تا سید مهدی رحمتی در رفتارش تجدید نظر کند و بتواند در بازی‌های آینده به تیم کمک کند. شما دیدید که بازی با سپاهان تیم با روحیه و انگیزه‌ای بالا پا به میدان گذاشت و اگر این تیم علاوه بر این روحیه و انگیزه تقویت نیز شود، می‌تواند نماینده شایسته‌ای در لیگ قهرمانان آسیا برای ایران باشد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره احتمال درخواست این تیم برای تغییر زمان دیدار داربی پایتخت به خاطر حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر اظهار کرد: ما حتما درخواست تعویق دیدار داربی را ارائه می کنم چون آن‌ها پاسخ درستی هم به ما ندادند. برای استقلال بازی مقابل السد خیلی مهم‌تر از بازی مقابل پرسپولیس است. ما حتما برای این موضوع درخواست خودمان را به سازمان لیگ می‌دهیم چون بازی مقابل السد یک بازی ملی است و آن‌ها باید کمک کنند تا استقلال مقابل السد نتیجه بگیرد.

افتخاری در ادامه با بیان اینکه نمی‌توان عدم نتیجه‌گیری استقلال در برهه‌هایی از نیم فصل اول را تقصیر داوری‌ها انداخت گفت: تیم ما جوان است و نیاز به بازی‌های بیشتر داشت تا هماهنگ شود. باخت مقابل تراکتور هم به خاطر حاشیه‌ها بود. مانند مسائلی که پیرامون مهدی رحمتی ایجاد کردند که باعث شد روحیه بازیکنان ما تحت تاثیر قرار بگیرد ولی در مقابل سپاهان تیم ما تازه تیم شده بود و بازی خوبی ارائه دادیم.

او ادامه داد: امیدوارم در نیم فصل دوم مشکلات نیم فصل اول را نداشته باشیم و بتوانیم نتیجه مناسب بگیریم. منصوریان هم به این نتیجه رسیده است که باید در برخی مسائل وارد شود و تیم را جمع کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره واکنش‌هایی که نسبت به قراردادهای بسته شده توسط مدیریت قبلی این باشگاه با بازیکنان این فصل تیم ابراز شده است، گفت: من قبلا هم گفته‌ام که قراردادهای خوبی بسته نشده است چون اگر  خوب کار کرده بودند دیگر نیاز نبود که در سه نقطه ضعیف استقلال بازیکن جذب شود.  البته چون من خودم در آن زمان حضور نداشتم نمی‌توانم اظهار نظر کنم. باید به نیروهای جوان استقلال بها داده شود تا خودشان را نشان دهند. ما علاوه بر این بازیکنان، چند بازیکن خوب در تیم امید خود داریم که هنوز در تیم اصلی بازی نکرده‌اند اما به آقای منصوریان گفته‌ایم در آینده از آن‌ها استفاده کند. ما به این نتیجه رسیده‌ایم که باید از جوانان استفاده کنیم تا بتوانیم موفق شویم.

وی درباره تغییرات نیز گفت: ما تغییرات نداریم. در آخرین جلسه‌ای که با آقای سلطانی‌فر برگزار کردیم ایشان گفتند ادامه بده و بعد از جلسه مجمع اگر قرار باشد تغییرات ایجاد شود، آن موقع این کار انجام شود. زمان این جلسه مشخص نیست ولی ما دیروز درخواست دادیم.

افتخاری درباره بازیکنان جدید نیز گفت: نمی‌شود الان اسم شخصی را بیاوریم زیرا هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. اگر یک اسم را بیاوریم فکر آن بازیکن مشغول می‌شود و نمی‌تواند کارش را به نحو احسن انجام دهد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره پژمان منتظری گفت: قرار بود با پژمان صحبت کنیم و خودش برای حضور در استقلال اعلام آمادگی کرده بود اما باشگاهش به او اجازه نداد که برای بازی به ایران بیاید. دیروز خسرو حیدری که دوست صمیمی منتظری است، پیش ما بود و تلفنی با هم صحبت کردند. پژمان به او گفت من بعید می‌دانم قطری‌ها اجازه دهند من از تیم‌شان جدا شوم. اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، پژمان منتظری باید با باشگاهش صحبت کند و اگر باشگاهی رضایت داد، ما نامه‌ی رسمی را به باشگاه قطری خواهیم زد.

افتخاری درباره مدافعان استقلال نیز گفت: ما مدافع داریم به همین دلیل اسمی از مدافعی در لیست نبود. ما یک مدافع خوب در تیم امید داریم که قرار است از این به بعد به لیست تیم اضافه شود. این بازیکن مدافع تیم ملی امید نیز هست بنابراین مشکلی در خط دفاع نداریم. مجتبی جباری نیز مصدوم شده و تا دو ماه نمی‌تواند بازی کند.

وی درباره تغییرات نیز گفت: تا آخر هفته به بازیکنان استراحت داده شده و از هفته بعد با جدیت تمرین‌های خود را آغاز خواهیم کرد. این تمرین‌ها با اضافه شدن نفرات جدید پیگیری خواهد شد تا برای بازی مقابل نفت آماده باشیم.

افتخاری درباره تعداد زیاد مربیان استقلال نیز گفت: آقای فریبا و آقای عبداللهی به نیمکت تیم اضافه شدند بنابراین دو نفر باید از لیست خارج شوند که منتظریم  علیرضا منصوریان صحبت کند و به ما اسم بدهد تا با صحبت با این مربیان از آن‌ها بخواهیم با استقلال قطع همکاری کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره افتخاری: رحمتی باید در رفتارش تجدیدنظر کند/ از تعداد مربیان تیم کم می شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «افتخاری: رحمتی باید در رفتارش تجدیدنظر کند/ از تعداد مربیان تیم کم می شود» در کادر زیر بنویسید :

2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید