کد مطلب:  28459 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی آتوسا عباسی

بیوگرافی آتوسا عباسی

آتوسا عباسی اولین مدال آور برون مرزی بزرگ سالان به صورت انفرادی برای ایران است و رکورد دار سرعت بانوان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 آتوسا عباسی اولین مدال آور برون مرزی بزرگ سالان به صورت انفرادی برای ایران است و رکورد دار سرعت بانوان کشور است. چندی پیش خبرهایی درباره دستفروشی این بانوی دوچرخه سوار پخش شده است. گفته شده به دلیل مشکلات مالی و اینکه او نمی تواند فعالیت دوچرخه سواری داشته باشد و به دست فروشی روی آورده. روح الله احمدی همسر آتوسا عباسی که یکی از مربیان دوچرخه سواری است که در سال 93 به دلیل دوپینگ یکی از شاگردانش محروم شد و خودش هم این روزها با موتور و ماشین مسافرکشی می‌کند درباره دست فروشی همسرش گفت:

از سال 93 به دلیل مشکلاتی که فدراسیون برای ما ایجاد کرد و محرومیت ناخواسته ای که برایم رقم زد زندگی‌مان دچار مشکل شد و حتی به خاطر من همسرم را با اینکه رکورد دار سرعت ایران است را دعوت نمی‌کنند و اجازه باشگاهداری به ما نمی‌دهند و جلوی تمام فعالیت‌های ورزشی‌مان را بسته‌اند. این روزها به دلیل شرایط بد اقتصادی همسرم دست فروشی می‌کند و خودم هم مسافرکشی می‌کنم.

وی ادامه داد:

همسرم یک گونی مدال دارد، اما حالا گوشه فروشی خیابان دست فروشی می‌کند. فدراسیون اگر با من مشکل دارد، چرا مانع فعالیت همسرم می‌شود.

پس از پخش این خبر دل خراش، فدراسیون دوچرخه سواری مجوز باشگاه داری او را صادر کرد ، هیات تهران هم این رکابزن را به عنوان مربی منصوب کرد. رییس هیات دوچرخه سواری تهران در حکمی عباسی را به عنوان مربی غرب شهر تهران منصوب کرد.

atusa-abbasi
atusa-abbasi

: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی آتوسا عباسی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی آتوسا عباسی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید