کد مطلب:  41369 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عابربانک‌ها از امروز 500 هزار تومان پرداخت می‌کنند

عابربانک‌ها از امروز 500 هزار تومان پرداخت می‌کنند

به گزارش آسمونی:براساس مجوز بانک مرکزی از امروز (شنبه 97/12/25)، مردم می‌توانند در هر بار برداشت از خودپرداز،...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

عابربانک‌ها از امروز 500 هزار تومان پرداخت می‌کنند
عابربانک‌ها از امروز 500 هزار تومان پرداخت می‌کنند

به گزارش آسمونی:براساس مجوز بانک مرکزی از امروز (شنبه 97/12/25)، مردم می‌توانند در هر بار برداشت از خودپرداز، پانصدهزار تومان وجه نقد دریافت کنند.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال  مسعود خاتونی، عضو هیئت مدیره بانک ملی خبر از افزایش سقف برداشت عابر بانک‌ها در ایام نوروزی داد.

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران اظهار کرد: بانک‌های عامل در کشور برای استقبال از نوروز تمهیدات ویژه‌ای برای مشتریان خواهند داشت که یکی از این اقدامات افزایش سقف برداشت از خودپردازهاست.

وی گفت: از بیست و پنجم اسفندماه تا هفدهم فروردین سال 98 عموم مردم می‌توانند به میزان پنج میلیون ریال از خودپردازها برداشت داشته باشند.

خاتونی افزود: مواردی از قبیل به‌روزرسانی سیستم عامل‌های ATM هم یکی از موارد برای ارائه خدمات بیشتر به عموم مردم در روزهای پر ترافیک سال است.

بر اساس این گزارش، بانک مرکزی به تمام بانک‌های سراسر کشور مجوز پرداخت  تا سقف  500 هزار تومان  در ایام پر حجم تعطیلات نوروزی را داده است و از امروز شنبه  97/12/25، مردم می‌توانند در هر بار برداشت از خودپرداز، نیم میلیون تومان وجه نقد دریافت کنند.

نکته حائز اهمیت آن است که اجرای سقف 500 هزار تومانی برای هر بار برداشت از خودپرداز الزاماً باید با کارت همان بانک صورت گیرد و در غیر این صورت، از یک کارت با خودپرداز بانک دیگر، تنها 200 هزار تومان قابل برداشت است. افزایش سقف برداشت از خودپردازها، مطابق با روال هر ساله تا هفدهم فروردین ماه عملیاتی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر خود را درباره «عابربانک‌ها از امروز 500 هزار تومان پرداخت می‌کنند» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید