کد مطلب:  51462 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 5 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟!

لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟!

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بین...
زمان مطالعه: 5 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟!
لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟!

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و تماشایی دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم آتلانتا و والنسیا برگزار شد که طی آن تیم آتلانتا موفق شد در خانه با پیروزی پر گل در برابر والنسیا ، تا حدودی خیال خود را برای بازی بازگشت راحت تر کند . بازی از همان ابتدا با برتری تیم آتلانتا آغاز شد و تیم والنسیا در فاز دفاعی فرو رفته بود . در دقیقه 4 مسابقه بود که روی یک ضربه آزاد برای تیم آتلانتا ، این تیم می رفت که دروازه حریف را باز کند . روی حرکت آلخاندرو گومز به سمت توپ و شلیک محکم این بازیکن بود که توپ می رفت تا وارد دروازه شود اما توپ با اختلافی اندک از بالای دروازه به بیرون رفت تا اولین موقعیت جدی بازی برای تیم آتلانتا رغم بخورد . در دقیقه 7 مسابقه بود که دروازه بان تیم والنسیا با یک مهار فوق العاده دروازه تیمش را همچنان بسته باقی نگه داشت . روی حرکت ایلیچیچ بود که این بازیکن با یک پاس تماشایی توپ را به پاسالیچ رساند و این بازیکن با دروازه بان تیم والنسیا تک به تک شد ، اما ضربه اش با واکنش عالی دومینیک همراه شد و توپ به کرنر فرستاده شد . اما بالاخره در دقیقه 15 مسابقه ، حملات متعدد تیم آتلانتا به گل انجامید . روی حرکت از سمت چپ توسط آلخاندرو گومز بود که ارسال این بازیکن به روی دروازه باعث شد تا توپ به هانز هیت بوئر برسد و این بازیکن در حالی که تعادل کامل را نداشت موفق شد به توپ ضربه زده و توپ را وارد دروازه کند تا حساب کار یک بر صفر به سود تیم آتلانتا شود . بعد از دریافت گل اول تیم والنسیا پیش کشید تا شاید بتواند نتیجه را به تساوی بکشاند . روی حملات متعدد بازیکنان این تیم اما ، هیچ یک از مهاجمین تیم والنسیا نتوانستند ضربه پایانی را به توپ بزنند و موقعیت ها یکی پس از دیگری از بین می رفت . در دقیقه 35 بود که روی حرکت گونزالو گوئدس ، این تیم می رفت که بازی را به تساوی بکشاند اما ارسال تند و تیز این بازیکن از دیگر مهاجمین این تیم عبور کرد و توپ به گل تبدیل نشد .

atlanta-wins-against-valencia-in-ucl-round-of-16-2019-2020
atlanta-wins-against-valencia-in-ucl-round-of-16-2019-2020

اما در دقیقه 41 تیم آتلانتا موفق شد اختلاف را دو برابر کند . این بار پاسالیچ بود که در نقش گل ساز ظاهر شد و این بازیکن از سمت چپ با رساندن توپ به ایلیچیچ ، موقعیت شوت زنی فوق العاده ای را برای این بازیکن ایجاد کرد و ایلیچیچ نیز با یک شوت بسیار سنگین ، توپ را روانه دروازه کرد که علارغم واکنش دومینیک ، توپ به گل تبدیل شد و نتیجه مسابقه دو بر صفر شد . تیم والنسیا در نیمه دوم کمی بیشتر جلو کشید تا بتواند گل های خورده را جبران کند . در دقیقه 51 بود که روی حرکت فران تورس از سمت راست ، این تیم می رفت تا اختلاف را به حداقل برساند . روی ارسال زمینی این بازیکن به روی تیر اول بود که در توپ در اختیار کارلوس سولر قرار گرفت اما ضربه این بازیکن درون شش قدم از کنار دروازه به بیرون رفت تا همچنان دروازه تیم آتلانتا بسته باقی بماند . تیم والنسیا که در اغلب زمان این دیدار در فاز دفاعی حضور داشت ، حتی در امر دفاع و کنترل توپ نیز کاملا متزلزل نشان داد و در دقیقه 57 روی اشتباه دنی پارخو و پرس شدید بازیکنان آتلانتا ، این تیم به گل سوم خود دست یافت . روی توپ ربایی آلخاندرو گومز از دنی پارخو بود که توپ به رمو فرولر رسید و این بازیکن با تغییر جهت به موقع یک ضربه استثنایی و فنی را به توپ زد و توپ با عبور از دروازه بان تیم والنسیا وارد دروازه شد تا حساب کار سه بر صفر به سود تیم آتلانتا شود . اما تنها 3 دقیقه بعد ، نوبت به درخشش دروازه بان تیم آتلانتا بود . روی اشتباه همین دروازه بان بود که توپ به مکسی گومز رسید و این بازیکن سریعا با یک پاس در عمق توپ را به گونزالو گوئدس رساند اما ضربه این وینگر پرتغالی با واکنش عالی از گولینی همراه شد تا این دروازه بان اشتباه لحظات قبل خود را به زیبایی جبران کرده و مانع از باز شدن دروازه تیمش شود . در دقیقه 62 مسابقه بود که تیم والنسیا کاملا قافیه را باخت . روی ضدحمله سریع بازیکنان تیم آتلانتا بعد از واکنش عالی دروازه بان این تیم ، توپ به ماریو پاسالیچ رسید و این بازیکن از سمت راست هانز هیت بوئر را راه انداخت . این بازیکن نیز با سرعت بالای خود به سمت دروازه حرکت کرد و موفق شد با یک ضربه محکم توپ را از دومینیک عبور داده و حساب کار را چهار بر صفر به سود تیم آتلانتا کند تا عملا بازگشت برای تیم والنسیا در این بازی به صفر برسد .

لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟!
لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟!

اما تیم والنسیا در دقیقه 66 توانست یکی از گل های خورده را جبران کند . با تعویض گنزالو گوئدس در دقیقه 64 و به بازی آمدن دنیس چریشف بود که این بازیکن موفق شد تنها دو دقیقه بعد از حضور در زمین مسابقه دروازه حریف را باز کند . روی حرکت بازیکنان تیم آتلانتا در زمین خودی بود که پالومینو با یک پاس اشتباه نتوانست بازیکن هم تیمی خود را پیدا کند و توپ در بین راه به دنیس چریشف رسید . این بازیکن نیز با یک ضربه ناگهانی توپ موفق شد توپ را از گولینی عبور داده و یکی از گل های خورده را جبران کند . در دقیه 70 مسابقه چریشف می رفت تا دومین گل خود را نیز به ثمر برساند و سرمربی تیمش را از این که او را در ترکیب اصلی قرار نداده پشیمان کند اما واکنش عالی گولینی مانع از باز شدن دروازه شد . روی ارسال توپ به روی دروازه بود که توپ با عبور از مدافعین تیم آتلانتا می رفت تا با ضربه مهاجم تیم والنسیا به گل تبدیل شود اما توپ روی پایش ننشست و در ادامه در اختیار دنیس چریشف قرار گرفت . این بازیکن در ادامه می رفت تا با از پیش رو برداشتن مدافع روبرویش به توپ ضربه بزند اما شوت این بازیکن با واکنش گولینی همراه شد و توپ در ادامه دور شد . در نهایت تیم والنسیا نتوانست دروازه تیم آتلانتا را باز کند و بازی با نتیجه چهار بر یک به سود تیم آتلانتا به اتمام رسید تا این تیم با خیالی راحت تر راهی دیدار برگشت با این تیم در ورزشگاه مستایا شود .

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ آتلانتا 4 - 1 والنسیا ؛ آغاز کام بک های جذاب در بازی برگشت ؟!» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید