کد مطلب:  52078 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ والنسیا 3 - 4 آتلانتا ؛ اولین حضور در لیگ قهرمانان و حضور در یک چهارم

لیگ قهرمانان اروپا ؛ والنسیا 3 - 4 آتلانتا ؛ اولین حضور در لیگ قهرمانان و حضور در یک چهارم

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و پر گل دو تیم والنسیا و آتلانتا در دور رفت مرحله یک هشتم...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
لیگ قهرمانان اروپا ؛ والنسیا 3 - 4 آتلانتا ؛ اولین حضور در لیگ قهرمانان و حضور در یک چهارم
لیگ قهرمانان اروپا ؛ والنسیا 3 - 4 آتلانتا ؛ اولین حضور در لیگ قهرمانان و حضور در یک چهارم

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار جذاب و پر گل دو تیم والنسیا و آتلانتا در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه مستایا خالی از تماشاگر برگزار که طی آن تیم آتلانتا موفق شد با درخشش و پوکر ایلیچیچ در این دیدار نیز به پیروزی رسیده و در مجموع با نتیجه 8 بر 4 راهی مرحله یک چهارم پایانی شد . بازی از همان دقیقه ابتدایی با برتری تیم آتلانتا آغاز شد و این تیم در دقیقه 2 مسابقه به یک ضربه پنالتی دست یافت . روی نفوذ از سمت راست توسط جوزپ ایلیچیچ بود که این بازیکن با تکنیک بالای خود از سد چندین بازیکن تیم والنسیا عبور کرد و وارد محوطه جریمه شد . درون محوطه این بازیکن در ادامه با یک سر توپ می رفت تا دیاخابی را از پیش روی بردارد که تکل این بازیکن باعث به هم خوردن تعادل ایلیچیچ شد و داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد . در دقیقه 3 مسابقه نیز خود ایلیچیچ پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق شد با یک ضربه دقیق به مرکز دروازه ، حساب کار را یک بر صفر کرده تا کار تیم والنسیا در همان دقایق اول مسابقه تمام شود . تیم والنسیا اما در دقیقه 90 مسابقه توانست بازی را به تساوی بکشاند . روی حرکت از سمت چپ توسط رودریگو بود که این بازیکن با یک پاس تماشایی می رفت تا توپ را در اختیار گامیرو قرار دهد اما دخالت مدافع تیم آتلانتا ، پالومینو ، باعث شد تا توپ کمی از گامیرو فاصله گرفته اما در ادامه همین بازیکن به توپ رسید و با یک ضربه دقیق موفق شد گل تساوی را وارد دروازه تیم آتلانتا کرده تا حساب کار یک بر یک مساوی شود . اما در دقیقه 40 مسابقه بود که تیم آتلانتا به یک ضربه پنالتی دیگر دست یافت . روی پرتاب اوت برای تیم آتلانتا بود که توپ به ایلیچیچ رسید اما به هنگام ورود این بازیکن به درون محوطه جریمه ، توپ به دست دیاخابی برخورد کرد و داور مسابقه با استفاده از داور ویدیویی ، اعلام ضربه پنالتی کرد تا بار دیگر ایلیچیچ پشت توپ ایستاده و توپ را دقیقا به خلاف جهت پرش سیلسن فرستاد تا حساب کار دو بر یک به سود تیم آتلانتا شود .

atalanta-wins-against-valencia-in-ucl-round-of-16-second-leg-2019-2020
atalanta-wins-against-valencia-in-ucl-round-of-16-second-leg-2019-2020

در نیمه دوم مسابقه نیز برتری با تیم آتلانتا بود و این تیم می توانست در دقیقه 50 مسابقه گل سوم را نیز به ثمر برساند . روی حرکت بازیکنان آتلانتا و در متن آن رمو فرولر بود که این بازیکن با حمل توپ تا خط محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد و توپ با عبور از سیلسن می رفت تا وارد دروازه شود اما با برخورد به تیرک افقی دروازه راهی اوت شد . اما تیم والنسیا موفق شد در دقیقه 51 مسابقه به گل تساوی دست پیدا کند . روی حمله پر تعداد بازیکنان تیم والنسیا بود که توپ به سمت راست محوطه جریمه فرستاده شد و فران تورس به یک ارسال دقیق به روی دروازه توپ را در اختیار کوین گامیرو قرار داد و این بازیکن نیز با یک ضربه سر دقیق موفق شد توپ را روانه گوشه دروازه کرده تا حساب کار دو بر دو مساوی شود . در ادامه تیم آتلانتا کمی در دفاع ضعیف کار کرد و جزای این اشتباه را نیز کشید . در دقیقه 67 مسابقه بود که روی پاس تماشایی دنی پارخو ، توپ به فران تورس رسید و این بازیکن به سرعت به سمت دروازه تیم آتلانتا حرکت کرد و با یک ضربه چیپ دقیق موفق شد گل برتری تیمش را به ثمر برساند و حساب کار را سه بر دو کند . در دقیقه 71 مسابقه اما تیم آتلانتا موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند . روی یک ضد حمله سریع از بازیکنان تیم آتلانتا بود که ایلیچیچ توپ را در اختیار گرفت و به سمت دروازه تیم والنسیا حرکت کرد در ادامه او توپ را در اختیار دوان زاپاتا قرار داد که از سمت راست در حال ورود به محوطه جریمه بود و زاپاتا نیز با یک پاس کات بک دوباره توپ را به خود ایلیچیچ رساند و این بازیکن با یک شوت زمینی و سنگین توپ را به گوشه دروازه تیم والنسیا فرستاد تا حساب کار سه بر سه مساوی دنبال شود . اما به نظر می رسید که عطش گلزنی ایلیچیچ در این مسابقه پایانی نداشت . در دقیقه 82 مسابقه بود . روی حرکت عالی ریمو فرولر بود که این بازیکن با یک دو با دوان زاپاتا دوباره توپ را در اختیار گرفت و با یک پاس در عرض ، ایلیچیچ بدون مدافع مستقیم را پا به توپ کرد و این بازیکن نیز به یک ضربه دقیق به توپ گل چهارم خودش و تیمش را به ثمر رساند و پوکر خود را کامل کرد تا صعود تیم آتلانتا به دور بعد کاملا قطعی شود . در نهایت بازی با برتری تیم آتلانتا به پایان رسید تا این تیم بعد از تجربه اولین حضور خود در لیگ قهرمانان اروپا ، شگفتی خود را کامل کرده و راهی مرحله یک چهارم پایانی شود .

: برای دریافت مشاوره درباره لیگ قهرمانان اروپا ؛ والنسیا 3 - 4 آتلانتا ؛ اولین حضور در لیگ قهرمانان و حضور در یک چهارم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «لیگ قهرمانان اروپا ؛ والنسیا 3 - 4 آتلانتا ؛ اولین حضور در لیگ قهرمانان و حضور در یک چهارم» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید