کد مطلب:  56248  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اتابک نادری به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شد

اتابک نادری به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شد

اتابک نادری به دلیل ابتلاء به کرونا در بیمارستان بستری شد.

 

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : این بازیگر چندی قبل به بیماری کووید 19 مبتلا شد و تاکنون درمان خود را در منزل سپری می‌کرد، اما با توجه به شرایط خاص این بیماری از روز گذشته، 22 مهرماه در بیمارستان مسیح دانشوری بستری شده است.

نادری توضیح داد: از حدود 16 روز قبل دوران قرنطینه و درمان را زیر نظر پزشک سپری می‌کردم ولی پس از انجام سی‌تی اسکن و تشخیص اینکه بخش بیشتری از ریه درگیر بیماری شده به تجویز پزشک باید ادامه درمان را در بیمارستان تخصصی دنبال می‌کردم.

وی گفت: با وجود اینکه تخت بستری در بیمارستان محدود بود ولی از شب قبل بستری شدم و سرویس دهی پزشکی مناسبی انجام می‌شود. ان‌شاءالله تا چهار پنج روز دیگر طبق گفته پزشک‌ها، گسترش ویروس در ریه مهار می‌شود و بهتر خواهم شد.

این بازیگر که فیلم سینمایی «اینجا هم باران می‌بارد» با بازی او به زودی در سینماها اکران می‌شود، اوایل امسال سریال «بچه مهندس 3» را در حال پخش داشت. او همچنین با حکم مدیرکل هنرهای نمایشی مسئول بررسی وضعیت و آسیب‌های وارد شده کرونا به گروه‌ها و تماشاخانه‌های خصوصی است.

: برای دریافت مشاوره درباره اتابک نادری به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «اتابک نادری به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شد» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید