انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران | آسمونی
کد مطلب: 40609 درج نظر
انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران

انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران

انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران به گزارش آسمونی تشکیل انجمن از امور اصولی و اساسی هر...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران

انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران
انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران

به گزارش آسمونی تشکیل انجمن از امور اصولی و اساسی هر صنفی است. انجمن‌ها توسعه برنامه‌ها و تداوم طرحهایی را تسهیل می‌کنند که برای بهبود وضع رفاهی و حقوقی اعضایشان طراحی شده‌است. آنها موجب پیشبرد طرحها و فعالیت‌ها وجلب حمایت نهادها از حوزه تخصصی انجمن می‌شوند. انجمن‌ها برای اعضای خود مقررات و آیین‌نامه رفتاری وضع می‌کنند. آنها جبهه متحدی در مقابل جهان گسترده می‌سازند و تداوم رشد و توسعه حرفه خود را از طریق آموزش منظم و جذب اعضای جدیدی که از مهارت بالایی برخودارند، تضمین می‌کنند.

درباره انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران

به گزارش آسمونی طبق ماده 1 قانون توسعه حمل نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت، دولت مکلف است در جهت توسعه حمل‌ونقل درون شهری و برون شهری کشور و مدیریت بر مصرف سوخت نسبت به بهینه سازی عرضه خدمات حمل و نقل، اصلاح قیمتها، ایمن سازی و بهبود تردد، از رده خارج نمودن خودروهای فرسوده باری و موارد مطروحه دیگر و استاندارد سازی در کاهش آلایندگی اقدام نماید و طبق بند 4 از ماده 2 قانون مذکور اعطا تسهیلات بانکی و پرداخت بخشی از سود تسهیلات به بخش‌های مرتبط با اهداف این قانون و تعیین دستگاه مجری با توجه به شرح وظایف قانونی به عهده دولت است و در ماده 9 همین قانون نیز اعلام میدارد که مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر در محدوده شهر و حومه آن به عهده شهرداری است.

association-of-shipping-companies-inner-city-goods-in-tehran
association-of-shipping-companies-inner-city-goods-in-tehran

به گزارش آسمونی در سال 1390 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی  تصویب شد که طبق ماده 32 این قانون شهرداری‌ها موظف میباشند کلیه فعالیتهای مربوط به حمل‌ونقل کالا و مسافر در محدوده شهرها را در قالب موسسات و شرکتهای حمل‌ونقل خصوصی و تعاونی ساماندهی و بر آنها نظارت کند.

به گزارش آسمونی لذا با توجه به صراحت و تاکیدات دو ماده قانونی فوق، موسسین انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران با حمایت معاونت بار و کالای شهرداری تهران جهت اجرا و عملی شدن مفاد آن برای ثبت این تشکل صنفی در تاریخ 95/2/22 در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران اقدام نمودند و اعضای آن مصمم هستند که با اتحاد و یکپارچگی در ساماندهی بار و کالای شهر تهران و ایجاد نوآوری در ارائه خدمات تلاش نمایند تا آسایش و ایمنی لازم برای شهروندان به ارمغان آورند و با ایجاد نظم مدیریت در حمل بار درون شهری در کاهش ترافیک و آلودگی هوای شهر تهران سهیم باشند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «انجمن صنفی شرکتهای حمل و نقل کالای درون شهری تهران»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 + 8 = ?