کد مطلب:  21975  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امسال به فکر سهمیه آسیایی هستیم/ قول نمی‌دهم

امسال به فکر سهمیه آسیایی هستیم/ قول نمی‌دهم

به گزارش آسمونی، زلاتکو کرانچار ظهر جمعه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپای البرز در جمع...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، زلاتکو کرانچار ظهر جمعه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپای البرز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به برنامه‌ها و اهداف تیم سپاهان اظهار داشت: هدف اصلی ما توجه به برنامه‌های مد نظر باشگاه بوده و تلاش می‌کنیم که امسال رده چهارم مسابقات را برای کسب سهمیه آسیایی از آن خود کنیم.وی با بیان اینکه قولی درباره کسب سهمیه آسیایی نمی‌دهم، تصریح کرد: در درجه نخست باید در بازی فردای خود پیروزی را ازآن خود کنیم تا شرایط تیم بهبود پیدا کند و پس از آن امیدوار هستم که بازیکنان با افزایش هماهنگی، پاسخ مناسبی به تمرینات ارائه دهند.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه سایپا با حضور خلعتبری کیفیت خود را ارتقا داده، تصریح کرد: بدون شک در بازی فردا کار سختی مقابل این تیم پیش‌رو داریم زیرا سایپا مربی بسیار خوبی را نیز در جمع خود دارد و بدون شک بازی خیلی خوبی از این تیم شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه جوان‌گرایی همیشه در همه تیم‌ها بسیار خوب بوده، افزود: باشگاه سپاهان پرافتخارترین باشگاه ایران به شمار می‌رود و باید کاری کنیم که به شرایط قبل بازگشته و با کسب سهمیه آسیایی در سال جاری، فصل آینده به قهرمانی دست پیدا کنیم.

کرانچار با بیان اینکه تکمیل ورزشگاه نقش‌جهان به سود تیم سپاهان است، افزود: خوشحال هستم که لیگ ایران هر سال پویاتر می‌شود و این به رشد فوتبال این کشور کمک خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره امسال به فکر سهمیه آسیایی هستیم/ قول نمی‌دهم فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «امسال به فکر سهمیه آسیایی هستیم/ قول نمی‌دهم» در کادر زیر بنویسید :

9 - 2 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید