کد مطلب: 1857 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دعوت از اصغر فرهادی برای عضویت در آکادمی اسکار

دعوت از اصغر فرهادی برای عضویت در آکادمی اسکار

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از اصغر فرهادی به همراه 175 نفر از دیگر فعالان عرصه سینما برای عضویت در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا از اصغر فرهادی به همراه 175 نفر از دیگر فعالان عرصه سینما برای عضویت در این آکادمی دعوت به عمل آورد.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی آمریکا 176 عضو جدید از جمله بازیگرانی از قبیل متیو مکانی،‌ جسیکا چستین و کری واشنگتن و کارگردانانی مانند ترنس مالیک و اصغر فرهادی را به عضویت در این آکادمی دعوت کرد. این آکادمی به سنت هر ساله از چهره‌های معروف و معتبر دنیای سینما برای عضویت در بخش‌های مختلف کارگردانی،‌ ‌فیلمنامه‌نویسی،‌ تدوین،‌ بازیگری و فیلم‌برداری‌ دعوت کرده است.

از اصغر فرهادی که امسال با فیلم «جدایی نادر از سیمین» در بخش فیلم خارجی موفق به کسب اسکار بهترین فیلم شد نیز به عنوان یکی از منتخبین برای عضویت در بخش کارگردانی و همچنین در بخش فیلمنامه‌نویسی دعوت شده است.

بر اساس گزارش لس‌آنجلس تایمز،‌ در میان دعوت‌شدگان امسال آکادمی تعدادی از کاندیداها و برندگان اسکار 2012 حضور دارند که از آن جمله می‌توان به ژان دوجاردین و برنیس بژو هنرپیشه‌های اصلی فیلم بازیگر و میشل هازاناویشز کارگردان این فیلم اشاره کرد.

اکتاویا اسپنسر برنده اسکار بهترین نقش مکمل زن که در فیلم خدمتکار به ایفای نقش پرداخته بود در میان دعوت شدگان به آکادمی حضور دارد.

فرهادی و هازاناویشز دو منتخبی هستند که برای پیوستن به بخش‌های کارگردانی و نویسندگی از آنها دعوت شده‌است. دعوت‌شدگان برای عضویت در آکادمی باید یکی از بخش‌ها را انتخاب کنند. در بخش کارگردانی علاوه‌بر اصغر فرهادی، برادران داردن و جوزف سدار نیز حضور دارند.

معرفی نویسنده:

پروفایل روابط عمومی آسمونی که موضوعات و مطالب آن توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، که بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «دعوت از اصغر فرهادی برای عضویت در آکادمی اسکار»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 6 = ?