کد مطلب: 41152 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پورتال آسمونی حامی دومین نمایشگاه بین المللی کار "ایران جابکس"

پورتال آسمونی حامی دومین نمایشگاه بین المللی کار "ایران جابکس"

دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس ، 2 اردیبهشت ماه 1398 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس ، 2 اردیبهشت ماه 1398 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد . پورتال آسمونی ، حامی این رویداد مهم است .

آسمونی به عنوان اولین پورتال جامع اینترنتی و رسانه ای پایدار، پوشش دهی کاملی را به صورت روزانه در بخش های مختلف اجتماعی انجام می دهد. اخبار، گردشگری، ورزش، دکوراسیون، کسب و کار، فناوری، سبک زندگی، پزشکی و سلامت، فرهنگ و هنر، دین و اندیشه، سرگرمی، اطلاعات شهری و شهروندی فقط تعدادی از بخش های مفید پورتال آسمونی هستند .

همچنین آسمونی در کنار بسیاری از فعالیت ها، خدمات تبلیغات اینترنتی، طراحی سایت، سئو، گرافیک، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و مشاوره تبلیغاتی را به کسب و کارهای مختلف ارائه می نماید.

نمایشگاه کار چگونه رویدادی است؟

• تعامل بین کارفرما و کارجو را فراهم می کند. • فرصتی برای شبکه سازی میان افراد و سازمان ها ایجاد می کند. • به کارجویان این امکان را می دهد تا با فرصت های جدید شغلی و کارفرمایان آشنا شوند. • از طریق یک شبکه سازی موثر این امکان را فراهم میکند تا کارفرمایان در عرصه های کاری مشابه با یکدیگر آشنا شوند و همچنین نیروی کاری متخصص خود را از بین بازدید کنندگان انتخاب کنند.

ایران جابکس ارائه دهنده خدمات فروش غرفه به شرکت ها و سازمانهایی است که علاقمند به حضور در نمایشگاه های بین المللی کار ایران هستند. با برگزاری موفقیت آمیز اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران در اردیبهشت ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، مقرر گردیده است که دومین دوره این نمایشگاه در اردیبهشت ماه 98 در محل مذکور برگزار گردد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «پورتال آسمونی حامی دومین نمایشگاه بین المللی کار "ایران جابکس"»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

8 - 2 = ?