کد مطلب: 6940 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عکسهایی از مرحوم عسل بدیعی

عکسهایی از مرحوم عسل بدیعی

آسمونی : عسل بدیعی متولد 1356 تهران بازیگر ایرانی است. او از سال 1375 به سینما راه یافت و با فیلم بودن یا نبودن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آسمونی : عسل بدیعی متولد 1356 تهران بازیگر ایرانی است. او از سال 1375 به سینما راه یافت و با فیلم بودن یا نبودن فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرد. عسل بدیعی دانش‌آموخته علوم تغذیه ازدانشگاه آزاد است. وی همسر سابق فریبرز عرب نیا بازیگر ایرانی است. با بازی در اولین حضور سینمایی اش بودن یا نبودن خوش درخشید اما هیچگاه تنوانست در فیلمهای بعدی این موفقیت را تکرار کند.

 درگذشت

 عسل بدیعی بازیگر سینمای ایران که از 11 فروردین ماه 92 به دلیل  ابتلا به سردرد و حالت تهوع در بیمارستان لقمان تهران بستری بود، ظهر 12 فروردین دار فانی را وداع گفت. علت مرگ هم طی بررسی‌های اولیه، پارگی عروق مغزی و به دنبال آن خونریزی مغزی اعلام شد. ایست تنفسی وی در این وضعیت مزید بر علت شد.

مرگ مغزی مرحوم بدیعی توسط چهار متخصص و افزون بر آن نماینده قوه قضائیه و پزشک قانونی تایید شد و طبق موافقت خانواده وی و همچنین میل باطنی آن مرحوم و در خواستش برای اهدای عضو آن هم در جشن نفس، همه اعضای داخلی از جمله کلیه، کبد، قلب و ریه وی اهدا شد .

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «عکسهایی از مرحوم عسل بدیعی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?