کد مطلب:  17013 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
می‌دانستیم روزبهانی نتیجه نمی‌گیرد/ از سوی مسئولان تحت فشار بودیم

می‌دانستیم روزبهانی نتیجه نمی‌گیرد/ از سوی مسئولان تحت فشار بودیم

به گزارش آسمونی خبرنگار مهر، روح‌الله حسینی در نشست خبری این فدراسیون با اشاره به ناکامی احسان روزبهانی در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی خبرنگار مهر، روح‌الله حسینی در نشست خبری این فدراسیون با اشاره به ناکامی احسان روزبهانی در رقابت‌های المپیک 2016 برزیل گفت: شاید همه ما می‌دانستیم که روزبهانی در ریو نتیجه نمی‌گیرد اما از سمت مسئولان ورزشی تحت فشار بودیم و نباید صحبتی می‌کردیم. باید می‌گذاشتیم تا رقابت‌ها انجام شود و دوستان خودشان نتایج را ببینند.

2166168
2166168

وی ادامه داد: عوامل موثر زیادی در عدم کسب سهمیه ما تاثیر داشت. کسی انتظار نداشت با این بودجه و امکانات در المپیک مدال بگیریم. با این بودجه شاید تنها به یک یا دو مسابقه می‌رسیدیم. نایب رییس اول فدراسیون بوکس ادامه داد: تدارکات خوبی نداشتیم و خوابگاه نصرت در شان تیم ملی نبود. بازیکنان و مربیان ما حقوقی نمی‌گرفتند و در آخرین فرصت کسب سهمیه هم به دلیل مشکل ویزا از سفر بازماندیم.

حسینی با اشاره به گلایه‌های اخیر روزبهانی گفت: در سه ماه اخیر این اعتراض‌ها خیلی وسیع‌تر شد. ما هم نمی‌توانستیم واکنشی نشان دهیم. اگر چیزی می‌گفتیم یا قهر می کرد و یا اگر نتیجه نمی گرفت آنرا گردن ما می انداخت. 

وی در پایان با اشاره به نتیجه بازیهای آسیایی اینچئون گفت: در اینچئون نتیجه خوبی گرفتیم. بعد از اینچئون نسلی از بوکسورها عوض شدند و حالا هم بضاعت ما همین است.

منبع: خبرگزاری مهر

: برای دریافت مشاوره درباره می‌دانستیم روزبهانی نتیجه نمی‌گیرد/ از سوی مسئولان تحت فشار بودیم فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «می‌دانستیم روزبهانی نتیجه نمی‌گیرد/ از سوی مسئولان تحت فشار بودیم» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید