کد مطلب:  13632  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انعکاس جشنواره‌های هنری فجر در رادیو فرهنگ

انعکاس جشنواره‌های هنری فجر در رادیو فرهنگ

1394/11/8به گزارش آسمونی رادیو فرهنگ امسال نیز همزمان با برگزاری جشنواره‌های فیلم، موسیقی و تئاتر فجر ویژه...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1394/11/8

به گزارش آسمونی رادیو فرهنگ امسال نیز همزمان با برگزاری جشنواره‌های فیلم، موسیقی و تئاتر فجر ویژه برنامه‌هایی به همین مناسبت با عنوان «تماشاخانه فجر»، «سینما سیمرغ»، «برداشت 34» و «دستان» را در ایام برگزاری جشنواره های هنری فجر پخش می‌کند.

برنامه «تماشاخانه فجر» همزمان با سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از اول بهمن هر شب ساعت 22 به انعکاس خبری و تحلیلی تئاتر فجر و وقایع و رویدادهای جشنواره تئاتر فجر اختصاص دارد.

شنوندگان می‌توانند از طریق این برنامه ضمن اطلاع از برنامه های جشنواره تئاتر در جریان برنامه اجراهای تئاتر های این جشنواره قرارگیرند . همچنین کارشناسانی چون رضا آشفته، بهاره برهانی و محسن حسن زاده که از منتقدان و فعالان حوزه تئاتر هستند نمایش‌های روی صحنه در این جشنواره تحلیل و بررسی می‌کنند و با کارگردانان و عوامل تولید این نمایش‌های گفت‌وگوهای ویژه‌ای خواهند داشت.

کارشناس محتوایی این برنامه عباس غفاری، کارشناس مجری سعید اسلامزاده و تهیه کننده تماشاخانه فجر مرتضی صداقتگو است که از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ برنامه تماشاخانه فجر را روی موج اف ام  ردیف 106 و ای ام ردیف 558 به روی آنتن می‌برند.

برنامه «سینما سیمرغ» و «برداشت 34» دو برنامه ای هستند که به پوشش خبری و اطلاع رسانی برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر می پردازند.

«سینما سیمرغ» از 12 بهمن تا 22 بهمن هر روز ساعت 13 از رادیو فرهنگ پخش می شود. تهیه کنندگان این برنامه شهره احمد وند و نازنین حاج سیف الله خواهند بود و اجرای این برنامه به عهده فواد صفاریان پور است.

برنامه «برداشت 34» نیز که به انعکاس اخبار و رویدادهای جشنواره فیلم فجر می پردازد ، از 12 تا 22 بهمن هر شب ساعت 22 با حضور کارشناسان ، اهالی سینما و بازیگران سینما و تلویزیون رویدادهای جشنواره را تحلیل و بررسی می کند.

این برنامه با حضور کارشناسانی چون سحر عصرآزاد، سینا اخباری، تهیه کنندگی مهدی آزادی و با اجرای حسن آزادی از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ تقدیم علاقه مندان می شود.
برنامه «دستان» ویژه برنامه رادیو فرهنگ درایام برگزاری سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر است که از 22 بهمن  تا یکم اسفند به پخش اخبار اجراهای موسیقی  این جشنواره وهمچنین تحلیل و بررسی رویدادها و وقایع جشنواره موسیقی فجر اختصاص دارد.

این برنامه با حضور احمد مهدی (خواننده  و رهبر گروه کر) فرشاد صارمی (نوازنده کمانچه و آهنگساز ) محمد امین میراحمدی (نوازنده تار و کارشناس ارشد موسیقی) و فرنوش تدین (نوازنده و کارشناس موسیقی) به تحلیل رویدادهای این جشنواره می پردازد.

برنامه دستان به تهیه‌کنندگی وحید رستگاری در طول برگزاری جشنواره موسیقی فجر هر شب ساعت 22 از رادیو فرهنگ پخش می شود.

: برای دریافت مشاوره درباره انعکاس جشنواره‌های هنری فجر در رادیو فرهنگ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «انعکاس جشنواره‌های هنری فجر در رادیو فرهنگ» در کادر زیر بنویسید :

6 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید