کد مطلب:  36746 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آرسنال 2 - 0 واتفورد ؛ بردهای متوالی آرسنال ادامه دارد

آرسنال 2 - 0 واتفورد ؛ بردهای متوالی آرسنال ادامه دارد

بازی دو تیم آرسنال و واتفورد با برتری دو بر صفر تیم آرسنال به پایان رسید .به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

بازی دو تیم آرسنال و واتفورد با برتری دو بر صفر تیم آرسنال به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم آرسنال و واتفورد در ورزشگاه امارات در ساعت 17:30 عصر دیروز ( شنبه ) آغاز شد که با برتری آرسنال به پایان رسید .

نیمه اول

بازی در نیمه اول شامل موقعیت های خوبی برای هر دو تیم بود . در 15 دقیقه اول بازی دو تیم محتاطانه عمل میکردند و سعی در سنجیدن یکدیگر داشتند . تا اینکه در دقیقه 15 بازی ، آرسنال توسط لاکازت صاحب موقعیت طلایی شد که البته این مهاجم فرانسوی آنرا از دست داد . او در پی اشتباهات مدافعین واتفورد با دروازه بان تک به تک شد ولی ضربه چیپ این بازیکن به گل تبدیل نشد . در دقیقه 35 بازی واتفورد روی یک حمله توسط هولباس و پریرا ، دروازه پیتر چک را تهدید کرد که شوت پریرا توسط چک مهار شد .

آرسنال 2 - 0 واتفورد ؛ بردهای متوالی آرسنال ادامه دارد
آرسنال 2 - 0 واتفورد ؛ بردهای متوالی آرسنال ادامه دارد

در دقیقه 3+45 پیتر چک به دلیل مصدومیت جای خود را به برند لنو داد تا این دروازه بان جوان سنگر بان تیم آرسنال در نیمه دوم باشد .

نیمه دوم

بازی در نیمه دوم جذاب تر دنبال شد و در همان ابتدای نیمه دوم تیم واتفورد میتوانست روی ضربه سر دینی به گل برسد که لنو مانع از انجام این کار شد . در دقیقه 69 و روی مهم ترین حمله تیم واتفورد ، ضربه آندره گری میتوانست بازی را به سود واتفورد جلو ببرد که ضربه این بازیکن به بیرون رفت . در دقیقه 81 بالاخره قفل دروازه ها شکست ؛ روی حمله الکس ایوبی و ارسال توپ از سمت راست توپ به کاتچارت برخورد کرد و وارد دروازه واتفورد شد تا گل اول آرسنال ، گل به خودی بازیکن واتفورد باشد .

arsenal-wins-against-watford-in-7th-week
arsenal-wins-against-watford-in-7th-week

تنها 3 دقیقه بعد ، روی ارسال لاکازت از سمت راست اوزیل توانست دروازه را با ضربه ای زمینی باز کند و اختلاف را به دو گل برساند . آرسنال که خیالش از پیروزی در این بازی راحت شده بود ، با دفاع کردن و بازی کنترلی ، نتیجه را نگه داشت و با همان دو گل به برتری رسید .

: برای دریافت مشاوره درباره آرسنال 2 - 0 واتفورد ؛ بردهای متوالی آرسنال ادامه دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «آرسنال 2 - 0 واتفورد ؛ بردهای متوالی آرسنال ادامه دارد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید