کد مطلب:  46941  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آرسنال 2 - 2 تاتنهام ؛ دربی شمال لندن با تساوی به اتمام رسید

آرسنال 2 - 2 تاتنهام ؛ دربی شمال لندن با تساوی به اتمام رسید

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم آرسنال و تاتنهام در ورزشگاه امارات برگزار شد که طی آن تیم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آرسنال 2 - 2 تاتنهام ؛ دربی شمال لندن با تساوی به اتمام رسید
آرسنال 2 - 2 تاتنهام ؛ دربی شمال لندن با تساوی به اتمام رسید

به گزارش ورزشی آسمونی ، شب گذشته دیدار دو تیم آرسنال و تاتنهام در ورزشگاه امارات برگزار شد که طی آن تیم آرسنال موفق شد از باخت فرار کرده و حداقل امتیاز را کسب کند . بازی دو تیم آرسنال و تاتنهام بسیار جذاب آغاز شد و هر دو تیم در دقایق ابتدایی به دنبال پیش افتادن در بازی بودند اما تیم تاتنهام گوی سبقت را از آرسنال دزدید و خیلی زود و در دقیقه 10 روی یک ضدحمله به گل اول دست یافت . روی فرار اریک لاملا و پاس سون ، اریک لاملا به لنو تک به تک شد اما ضربه اش توسط لنو برگشت داده شد و به اریکسن رسید تا این بازیکن روی یک ریباند ساده توپ را وارد دروازه کند . در ادامه حملات تیم آرسنال بیشتر از پیش شد و این تیم می توانست به گل دست پیدا کند که موقعیت های این تیم یکی پس از دیگری از دست می رفت تا اینکه گل دوم تاتنهام به ثمر رسید . روی حرکت سون درون محوطه جریمه ، گرانیت ژاکا با تکلی بسیار خشن پای سون را هدف قرار داد تا داور مسابقه با نشان دادن نقطه پنالتی ، هری کین را برای زدن دومین گل تیمش هدایت کند .

arsenal-vs-tottenham-north-london-derby-ends-in-draw-in-premier-league-4th-week
arsenal-vs-tottenham-north-london-derby-ends-in-draw-in-premier-league-4th-week

در ادامه تیم آرسنل که دو بر صفر عقب افتاده بود سراپا حمله شد تا در نیمه اول اختلاف را به حداقل برساند و در این امر موفق هم شد . در واپسین لحظات نیمه اول بود که روی توپ گیری گوندوزی و روی پاس نیکولاس په په ، توپ درون محوطه جریمه به لاکازت رسید تا این بازیکن با کنترلی عالی موفق شود با شوتی سرکش توپ را به تور دروازه تاتنهام برساند . در نیمه دوم مسابقه ، شاگردان امری کاملا در حمله بودند و اصلا دلشان نمی خواست دربی شمال لندن را واگذار کنند . حملات تیم آرسنال در نیمه دوم بسیار مهلک و خطرناک بود تا جایی که اگر لوریس در درون دروازه تاتنهام نبود این تیم باختی بسیار سنگین را تجربه می کرد . در دقیقه 70 بود که روی سانتر فوق العاده گوندوزی ، اوبامیانگ با فرار از تله آفساید موفق شد با ضربه ای با کف پا مسیر توپ را تغییر داده و دروازه هوگو لوریس را باز کند تا حساب کار 2 بر 2 مساوی شود . در نهایت بازی دو تیم با نتیجه 2 بر 2 به اتمام رسید تا هر یک از دو تیم با کسب حداقل امتیاز به کار خود در لیگ برتر ادامه دهند .

: برای دریافت مشاوره درباره آرسنال 2 - 2 تاتنهام ؛ دربی شمال لندن با تساوی به اتمام رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «آرسنال 2 - 2 تاتنهام ؛ دربی شمال لندن با تساوی به اتمام رسید» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید