کد مطلب:  38158  درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها

آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها

شب گذشته بازی دو تیم لیورپول و آرسنال در ورزشگاه امارات برگزار شد که بازی در نهایت با نتیجه مساوی به پایان...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
سرفصل های این مطلب:[بستن]

شب گذشته بازی دو تیم لیورپول و آرسنال در ورزشگاه امارات برگزار شد که بازی در نهایت با نتیجه مساوی به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، شب گذشته ( شنبه ) دو تیم آرسنال و لیورپول در چارچوب رقابت های لیگ برتر جزیره به مصاف یک دیگر رفتند که در نهایت بازی با نتیجه مساوی 1 بر 1 به اتمام رسید .

نیمه اول

نیمه اول را تیم آرسنال بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود به گل برسد . در دقیقه 4 ، روی ارسال کولاسیناچ به روی دروازه ، لاکازت می رفت که دروازه را باز کند ولی ضربه او در اختیار آلیسون قرار گرفت و دروازه لیورپول بسته ماند . در دقیقه 14 نوبت اوبامیانگ بود که دومین موقعیت تیم آرسنال را از دست بدهد . روی فرار عالی این بازیکن و پاس عالی ژاکا ، اوبامیانگ در موقعیت عالی گل زنی قرار گرفت ولی ضربه اش با برخورد به گومز راهی کرنر شد . اولین خروج اشتباه آلیسون کم مانده بود کار دست تیم یورگن کلوپ بدهد که خطر از کنار گوششان رد شد و ضربه سر مخیتاریان با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت .

آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها
آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها

در دقیقه 17 لیورپول به گل رسید ولی داور به اشتباه گل را مردود اعلام کرد . این گل روی اشتباه دروازه بان آرسنال ، برند لنو به ثمر رسید . اشتباه او در خروج از دروازه با چیپ زیبای فیرمینو همراه شد ولی توپ به تیرک خورد و به مانه رسید که این بازیکن دروازه را باز کرد ولی بدلیل عقب تر بودن مانه هنگام ضربه زدن فیرمینو به توپ ، گل باید پذیرفته می شد ولی عدم وجود VAR در لیگ برتر انگلیس ، این بار به ضرر تیم لیورپول تمام شد . در دقیقه 22 دومین موقعیت جدی لیورپول روی سانتر عالی صلاح ایجاد شد که توپ به فن دایک رسید و او با کنترل توپ می رفت که دروازه را باز کند ولی ضربه اش دقیقا به جایی رفت که لنو در آنجا قرار داشت و توپ به او برخورد کرد و دفع شد . در دقیقه 39 این دیدار ، تیم آرسنال می توانست گل اول را به ثمر برساند . روی حرکت فوق العاده بازیکنان آرسنال ، پاس زیبای اوزیل داخل محوطه به لاکازت رسید ولی ضربه لاکازت از زاویه بسته با اختلاف اندکی به بیرون رفت . در دقیقه 45 ، چیزی نمانده بود دروازه تیم آرسنال روی خروج نا موفق لنو باز شود ولی ضربه سر فن دایک به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد .

نیمه دوم

بازی در نیمه دوم از تب و تاب نیمه اول افتاده بود و اولین موقعیت جدی در نیمه دوم در دقیقه 61 ایجاد شد .

arsenal-vs-liverpool-match-ends-in-draw-in-11th-week
arsenal-vs-liverpool-match-ends-in-draw-in-11th-week

در دقیقه 61 روی سومین خروج اشتباه برند لنو بالاخره دروازه آرسنال باز شد . روی ارسال مانه به روی دروازه و خروج و در پی آن دفع توپ اشتباه لنو ، توپ به میلنر رسید و میلنر نیز با یک ضربه سنگین و محکم دروازه تیم آرسنال را باز کرد . تیم آرسنال بعد از دریافت گل نبض حملات را در دست گرفت و می توانست در دقیقه 63 گل خورده را جبران کند که توریرا دقیقا به جایی رفت که آلیسون حضور داشت . در دقیقه 74 باز هم روی ارسال خطرناک کرنر از سمت راست ، می رفت که دروازه آرسنال با ضربه سر فن دایک باز شود که با واکنش خوب لنو توپ دوباره به کرنر فرستاده شد .

آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها
آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها

گل تساوی در دقیقه 82 و روی اشتباه آلیسون در خروج از دروازه به ثمر رسید . روی حرکت و پاس عالی ایوبی توپ درون محوطه به لاکازت رسید و آلیسون پی دور کردن توپ هجوم آورد ولی لاکازت توپ را در اختیار خود نگه داشت و با یک چرخش عالی دروازه لیورپول را باز کرد . بازی در نهایت با همان نتیجه 1 بر 1 در یک بازی بسیار جذاب به اتمام رسید تا شاید فاصله لیورپول با صدر جدول به اندازه دو امتیاز افزایش یابد .

: برای دریافت مشاوره درباره آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «آرسنال 1 - 1 لیورپول ؛ تقسیم امتیازات در شب اشتباه دروازه بان ها» در کادر زیر بنویسید :

9 - 3 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید