کد مطلب:  22301 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیام تبریک روز ارتش

پیام تبریک روز ارتش

آن چه که امروز بدان می بالیم مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی هست که در 8 سال دفاع مقدس از کارزاری شگرف...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام تبریک روز ارتش
پیام تبریک روز ارتشآن چه که امروز بدان می بالیم مرهون حماسه آفرینی و پایمردی شجاعانی هست که در 8 سال دفاع مقدس از کارزاری شگرف و در مقابل تمامی قدرت های روز دنیا آبدیده شدند و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز خویش به ارمغان آوردند. آسمونی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمام این عزیزان تبریک عرض می نماید .

army-day-sms
army-day-smsفرا رسیدن 29 فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و یادمان حماسه سازی و ایمان و دلاوری سربازان این آب و خاک بر شما مبارک باد.

**********

روز ارتش ، ارتشی که سال هاست دست در دستِ آزادی به پیش می‌رود و از خنکای تلاشش ، نسیم عدالت همواره بر پرچم وطن می وزد ، مبارک باد

**********

برادر ارزشی و خدمتگزار ارتشی! همت شما را در سنگرهای دفاع از میهن پاس می داریم روزتان گرامی باد

**********

روز ارتش ، ارتشی که سال هاست دست در دستِ آزادی به پیش میرود و از خنکای تلاشش ، نسیم عدالت همواره بر پرچم وطن می وزد ، مبارک باد .

**********

برادر ارتشی! تو، خورشید روزهای خاکستری دفاع بودی و پرنده جانت، شکستن قفس های وابستگی را به ما آموخت. آمدی تا کوچه های وارستگی و اقتدار را عابر باشیم و عشق به وطن، راز همۀ وقت} بودنمان باشد.

**********

رادر ارتشی ! تو ، غرور خیابان های انقلابی ؛ آن گاه که شولای برادری ات را دور شانه هامان پیچیدی . . . روز ارتش مبارک باد .

**********

مبارک باد طلوع آفتاب ایستادگی ات که مادران سرزمینت را این چنین بر درگاه افتخار ، به هلهله واداشته ای ! روز ارتش مبارک باد .

**********

29 فروردین، یادآور رشادت‌های بزرگ‌مردانی هست که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند.

**********

ارتشی! اهتمامت را در سنگرهای دفاع و امنیت پاس می داریم و استواری گام هایت را در صیانت از هستی وطن، آرزومندیم؛ روزت مبارک!
: برای دریافت مشاوره درباره پیام تبریک روز ارتش فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «پیام تبریک روز ارتش» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید