کد مطلب:  7814 
5 نظر
5 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بیوگرافی آرمان زنگنه

بیوگرافی آرمان زنگنه

نام و نام خانوادگی : آرمان زنگنهمتولد : 25 خرداد 1372سمت : بسکتبالیستموقعیت : فوروارد قدرتیقد : 202 سانتیمتر...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

 

نام و نام خانوادگی : آرمان زنگنه

متولد : 25 خرداد 1372

سمت : بسکتبالیست

موقعیت : فوروارد قدرتی

قد : 202 سانتیمتر (6 فوت 8 اینچ)

درباره آرمان زنگنه 

آرمان زنگنه متولد 25 خرداد 1372 از بازیکنان حرفه‌ای بسکتبال در ایران می‌باشد او با قد 202 در پست فوروارد قدرتی بازی می‌کند و سابقه حضور در توزین الکتریک کاشان و مهرام تهران را دارا می‌باشد.

مصاحبه با آرمان زنگنه بعد از مسایقات آسیایی اینچئون

 

ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: در فینال بازی‌های آسیایی مقابل کره‌جنوبی بدشانسی آوردیم و طلا از دست‌مان درآمد.

آرمان زنگنه در مورد نایب‌ قهرمانی تیم ملی بسکتبال در بازی‌های آسیایی اینچئون اظهار داشت: مسابقات را خوب شروع کردیم. حریفان ابتدایی‌مان هم مانند هند و فیلیپین، ژاپن و چین از تیم‌های خوب این دوره بودند. من خودم خوشحالم که توانستم پاسخ اعتماد کادر فنی را بدهم و بازی‌های خوبی را انجام دادم، اما از نتیجه پایانی اصلا راضی نیستم.

وی در مورد دیدار نیمه‌نهایی عنوان کرد: در مسابقه با قزاقستان آنها بازیکنان شوت‌زن زیادی داشتند و به همین دلیل امتیازهای زیادی کسب کردند. آنها مقابل ایران چیزی برای از دست دادن نداشتند، فکر می‌کنم خوب ما را آنالیز کرده بودند و نقاط ضعف‌مان را می‌دانستند.

ملی‌پوش بسکتبال در پاسخ به این سؤال که همه می‌گفتند قزاقستان را دست کم گرفته‌اید و آیا اینطور بود یا نه، عنوان کرد: درست است. همین اتفاق افتاد. ما حریفمان را دست کم گرفتیم و این برای ما خیلی سخت تمام شد. در دقایق پایانی با تلاشی که بچه‌ها انجام دادند، توانستیم آنها را شکست دهیم.

زنگنه در خصوص دیدار با کره جنوبی در فینال عنوان کرد: مقابل میزبان بسیار بد شروع کردیم. وقتی 9 امتیاز عقب افتادیم سالن هم کاملاً با حضور تماشاگران کره‌ای علیه ما بود. فشار تماشاگران انرژی زیادی از ما گرفت و با تلاشی که کردیم توانستیم به بازی برگردیم و جلو هم بیفتیم، اما در نهایت قسمت این بود که بازی را واگذار کنیم.

وی ادامه داد: وقتی صمد نیکخواه بهرامی شوت آخر را زد و وارد سبد نشد، من و حامد حدادی ریباند کردیم اما توپ حدادی هم وارد سبد نشد و بازی را واگذار کردیم.

بازیکن جوان تیم ملی بسکتبال عنوان کرد:‌ تیم بسیار خوبی در این دوره داشتیم برای ما جوان‌ها، بودن در کنار بزرگانی مانند صمد، حدادی،‌ کامرانی،‌‌ آفاق و ساهاکیان افتخار بسیار بزرگی بود و باید افسوس از دست رفتن جام قهرمانی را همچنان بخوریم. همه هدف ما قهرمانی در بازی‌های آسیایی بود و چند ماه به خاطر همین اردوهای سختی را پشت سر گذاشتیم. به نظرم مدال نقره آسیا نقره‌داغمان کرد.

زنگنه در خصوص عملکرد خودش در این رقابت‌ها عنوان کرد: من فقط تنها کارهایی که کادر فنی خواسته بود را در زمین انجام می‌دادم. خوشحالم که تجربیات زیادی در این مدت کسب کردم از مربیان هم به خاطر اعتمادی که به من کردند تشکر می‌کنم. سجاد مشایخی و بهنام یخچالی بازیکنانی بودند که روند پیشرفتشان زودتر از من آغاز شد و من هم کم‌کم به شرایط آنها نزدیک‌تر شدم.

وی در مورد تیم فصل آینده‌اش عنوان کرد:‌ یک سال دیگر با مهرام قرارداد دارم، اما هنوز خبری از آنها برای فصل آینده نشده است. امیدوارم زودتر تکلیف باشگاه فصل آینده‌ام مشخص شود.

: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی آرمان زنگنه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بیوگرافی آرمان زنگنه» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید