آریان ‌پور: دولت محدودیت‌ های ورود و خروج به شهرها را سختگیرانه دنبال کند | آسمونی
کد مطلب: 56617 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آریان ‌پور: دولت محدودیت‌ های ورود و خروج به شهرها را سختگیرانه دنبال کند

آریان ‌پور: دولت محدودیت‌ های ورود و خروج به شهرها را سختگیرانه دنبال کند

زدن ماسک به تنهایی مانع بیماری نیست ریسک را کم می‌کند، اما باید از حضور در مراکز شلوغ و محیط بسته خودداری کرد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که «باید با اعمال سیاست‌هایی ورود و خروج به شهرها را مدیریت کرد»، گفت: تعطیلی دو هفته‌ای تهران و برخی از استان‌های کشور به معنای مسافرت نیست بلکه مردم باید در خانه مانده تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

به گزارش آسمونی، رضا آریان‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعمال محدودیت‌های سختگیرانه در دو هفته آینده در کشور جهت قطع زنجیره ابتلا به کرونا گفت: مردم بهترین روزی که ثابت کردند می‌توانند برای کنترل کرونا مشارکت داشته باشند روز سیزده بدر بود، علی‌رغم این‌که در هر ساله در این روز مردم به صورت سنتی به بیرون و به فضای سبز و پارک‌ها می‌رفتند، ولی امسال در خانه ماندند و این اقدامات تاثیر زیادی در کنترل کرونا داشت.

نماینده مردم مینودشت در مجلس ادامه داد: در حال حاضر که دولت تعطیلی دو هفته‌ای تهران و برخی از شهرهای کشور را اعلام کرده، نگرانی وجود دارد که افراد آن را به معنای خارج شدن از شهرها و مسافرت تلقی کنند، موضوعی که باعث شیوع بیشتر کرونا و پخش شدن بیماری می‌شود به همین دلیل باید در کنار تعطیل کردن ادارات و بسیاری از مشاغل در کلانشهرها محدودیت‌های ورود و خروج در نظر گرفت تا مردم ملزم به قرنطینه در خانه شده نه این‌که این فرصت را به خاطر مسافرت ببینند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: این باور اشتباه است که می‌توان با زدن ماسک در مراکز شلوغ حضور پیدا کرد، در وهله اول بعضی از ماسک‌های موجود استانداردهای لازم را ندارند به فرض این‌که ماسک سه لایه و کاملا استاندارد هم باشد، باز هم نمی‌توان تصور کرد که با استفاده از آن می‌توان در مراکز شلوغ و پرجمعیت حضور پیدا کرد و مبتلا به بیماری هم نشد.

زدن ماسک به تنهایی مانع بیماری نیست ریسک را کم می‌کند، اما باید از حضور در مراکز شلوغ و محیط بسته خودداری کرد چون ریسک انتقال را بالا می‌برد.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره آریان ‌پور: دولت محدودیت‌ های ورود و خروج به شهرها را سختگیرانه دنبال کند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «آریان ‌پور: دولت محدودیت‌ های ورود و خروج به شهرها را سختگیرانه دنبال کند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

3 * 9 = ?