مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  4260 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اردور ژامبون

اردور ژامبون

مواد لازم اردور ژامبون (برای 4 نفر): ژامبون مرغ (ورقه شده)/ 400 گرم فلفل دلمه‌اي (زرد،سبز،نارنجي وقرمز) / از...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اردور ژامبون
اردور ژامبون

مواد لازم اردور ژامبون (برای 4 نفر):

ژامبون مرغ (ورقه شده)/ 400 گرم فلفل دلمه‌ای (زرد،سبز،نارنجی وقرمز) / از هرکدام 2/1 عدد (مجموع معادل 200 گرم) پنیر گودا (ورقه‌ای) /200 گرم روغن مایع (سرخ کردنی) / مقداری کاهو تزئینی/1 عدد (معادل 200 گرم) گوجه مینیاتوری / تعدادی برای تزئین

روش تهیه اردور ژامبون:

ورقه‌های ژامبون را به صورت نوارهایی به ابعاد دو در هفت سانتی‌متر برش دهید. فلفل و پنیر را به صورت خلال‌هایی یکدست و یک اندازه برش بزنید. روی هر نوار از ژامبون را فلفل و پنیر بگذارید و رول کنید و با یک خلال چوبی آن را محکم کنید. در ظرفی روغن بریزید و روی حرارت قرار دهید تا داغ شود. روغن باید در حدی باشد که روی رول‌ها را بپوشاند و آن‌ها را سرخ کنید. پس از آن رول‌ها را در صافی بگذارید تا روغن اضافه‌ی آن گرفته شود. سپس در ظرف بچینید و با کاهو و گوجه تزئین کنید.

جایگزین

می‌توانید به جای پنیر گودا از پنیرهای طعم‌دار دیگری مانند چدار، پارمسان و ... ، و به جای ژامبون مرغ از ژامبون گوشت استفاده کنید.

پیشنهاد

• ورقه‌های ژامبون را می‌توانید برش نواری ندهید، بلکه به همان شکل خود در وسط هر ورقه فلفل و پنیر قرار دهید و رول کنید. بدین ترتیب زمان کمتری گرفته می‌شود. • می توانید برای تزئین مابین هر رول ژامبون تکه هایی از فلفل و پنیر نگینی شده قرار دهید.
مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره اردور ژامبون فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اردور ژامبون» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید