کد مطلب: 10815 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بایگانی شدن شماره 7 استقلال و مخالفت فرهاد مجیدی

بایگانی شدن شماره 7 استقلال و مخالفت فرهاد مجیدی

1394/05/06داستان سپردن پیراهن شماره 7 استقلال به بازیکن جدید و اینکه فرهاد مجیدی با این اقدام مخالف یا موافق است...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

archive-of-no-7-esteghlal

1394/05/06

داستان سپردن پیراهن شماره 7 استقلال به بازیکن جدید و اینکه فرهاد مجیدی با این اقدام مخالف یا موافق است همچنان نقل محافل فوتبال است.

به گزارش آسمونی ، در همین راستا بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال وارد گود شد و گفت: واقعا این حرف‌ها چیست و مگر می شود پیراهنی را نگه داشت و بایگانی کرد؟ شاید کادر فنی در آن لحظه تصمیم گرفته لباس را به کسی ندهند ولی شک نکنید آنها هر وقت صلاح بدانند شماره 7 را به یک بازیکن خواهند داد. در واقع تصمیم با آنهاست.

افشارزاده همچنین معتقد است فرهاد مجیدی هم دوست ندارد شماره 7 بایگانی شود و اگر قرار بود شماره هر بازیکنی را بایگانی کنیم الان باید از شماره 118 به بعد به بازیکنان پیراهن می دادیم!

در حالی که برخی از رسانه‌ها از اعلام شماره پیراهن‌های بازیکنان استقلال خبر داده‌اند، ظاهرا هنوز شماره پیراهن بازیکنان این تیم قطعی نشده است و چند شماره احتمالا باز هم تغییراتی خواهند داشت. تنها چیزی که به نظر قطعی می‌رسد این است که پیراهن شماره "7" آبی ‌پوشان مثل سال گذشته به هیچ بازیکنی داده نمی‌شود تا عملا این پیراهن بایگانی شود. آخرین بازیکنی که این پیراهن را به تن کرد، فرهاد مجیدی است و ظاهرا در باشگاه استقلال نظر واحدی درباره دادن این پیراهن به هیچ بازیکنی وجود ندارد.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «بایگانی شدن شماره 7 استقلال و مخالفت فرهاد مجیدی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 9 = ?