وسیله کاربردی رباتیک گریزلی | آسمونی
کد مطلب: 3990 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وسیله کاربردی رباتیک گریزلی

وسیله کاربردی رباتیک گریزلی

کلیرپت روباتیکز (Clearpath Robotics) شرکت رباتیکی کانادایی است که پلت فرم رباتیک چهار چرخ بدون سرنشینی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آشنایی با رباتیک گریزلی

وسیله کاربردی رباتیک گریزلی
وسیله کاربردی رباتیک گریزلی

کلیرپت رباتیکز (Clearpath Robotics) شرکت رباتیکی کانادایی است که پلت فرم رباتیک چهار چرخ بدون سرنشینی را طراحی کرده است تا از عهده کارهای پرتقاضایی نظیر کشاورزی، معدن و وظایف دفاعی بر روی هر سطحی بربیاید که این به علت چهار تایر 26 اینچی (66 سانتی متر) و اکسل جلویی با 16 درجه مفصل برای هر سطحی است.بنابراین امکان می دهد تا وسیله کاربردی ربات گریزلی است تا از موانع بالای 6 اینچ (15 سانتی متر) حرکت کنند در حالی که همه چهار چرخ هنوز به طور ثابتی بر روی زمین قرار می گیرند. حداکثر وزن وسیله گریزلی 2000 پوند (910 کیلوگرم) است که البته بسته به نوع باطری و بار به وزنی تا حدود 1322 پوند (600 کیلوگرم) بر آن افزایش می یابد .

انرژی این وسیله نقلیه با موتور برقی 80 اسب بخار (60kW) تامین می شود و می تواند با سرعت 12 مایل در ساعت (9 کیلومتر در ساعت) برای 12 ساعت یا برای بکسل کارهای سنگین به مدت سه ساعت کار کند. کامپیوتر کنترل اصلی همه سخت افزار سازگار سیستم کارکردی ربات را پشتیبانی می کند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره وسیله کاربردی رباتیک گریزلی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «وسیله کاربردی رباتیک گریزلی»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 6 = ?