کد مطلب: 47039 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اپل آیفونی ارزان طراحی می‌کند

اپل آیفونی ارزان طراحی می‌کند

به گزارش فناوری آسمونی اپل برای افزایش فروش خود قصد دارد یک آیفون کم هزینه منتشر کند و انتظار می‌رود در اوایل سال 2020 منتشر شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اپل آیفونی ارزان طراحی می‌کند
اپل آیفونی ارزان طراحی می‌کند


هنوز قیمت و اسم این دستگاه مشخص نشده است. اما احتمالاً این آیفون‌ها، نسل جدید آیفون SE باشد. این گوشی هوشمند یک صفحه 4.7 اینچی خواهد داشت مانند آیفون 8. همچنین این آیفون احتمالاً از نمایشگر کریستالی با مایع کمتری استفاده کند تا قیمت آن را کاهش دهد.

از طرف دیگر طبق گزارش بلومبرگ اپل در حال حاضر در حال کار بر روی 2 موضوع است. یکی آیفون کم هزینه و دیگری تکنولوژی اثر انگشت درون صفحه نمایش که نیمه اول سال 2020 معرفی خواهد شد.

نکته جالب این است که این خبر هنگامی منتشر شده که اپل قصد دارد 3 محصول جدید خود را روانه بازار کند. آیفون XS و XS Max و همچنین جانشین آیفون XR.

آیفون ارزان قیمت برای کمک به حضور و فروش اپل در بازار های نوظهور و قسمت‌هایی که مصرف کنندگان به قیمت حساس تر هستند طراحی شده. و همچنین می‌تواند با مدل های میان رده سامسونگ رقابت کند.

 
: برای دریافت مشاوره درباره اپل آیفونی ارزان طراحی می‌کند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «اپل آیفونی ارزان طراحی می‌کند» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?