کد مطلب: 27401 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عذر‌خواهی قائدی در جلسه‌ انضباطی باشگاه استقلال

عذر‌خواهی قائدی در جلسه‌ انضباطی باشگاه استقلال

مهاجم جوان تیم استقلال امروز در جلسه‌ای که با عنوان جلسه انضباطی تشکیل شد از رفتار خود بعد از بازی با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
عذر‌خواهی قائدی در جلسه‌ انضباطی باشگاه استقلال
عذر‌خواهی قائدی در جلسه‌ انضباطی باشگاه استقلال


مهاجم جوان تیم استقلال امروز در جلسه‌ای که با عنوان جلسه انضباطی تشکیل شد از رفتار خود بعد از بازی با فولاد ابراز ندامت کرد.

به گزارش آسمونی، مهدی قائدی بعد از پایان دیدار تیم‌های استقلال و فولاد نسبت به بازی نکردن خود اعتراض کرد و همین موضوع باعث شد تا وینفرد شفر سرمربی استقلال در تمرین فردای بازی با فولاد اجازه تمرین را به این بازیکن جوان دهد.

قائدی که در این یکی دو روز در تمرین تیم امید استقلال زیر نظر نوازی شرکت کرده بود امروز با دعوت مسئولان باشگاه در نشست انضباطی که برای وی ترتیب داده شده بود شرکت و در این جلسه از رفتار خود بعد از بازی با فولاد خوزستان ابراز ندامت کرد.

مسئولان باشگاه استقلال نیز بعد از شنیدن صحبت‌های این بازیکن وی را در اختیار کادر فنی قرار داده و مقرر شد شفر در خصوص زمان بازگشت این بازیکن جوان تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

نصرالله عبداللهی با تائید این خبر گفت: در هر صورت او عذر‌خواهی کرده و تصمیم گیرنده نهایی در مورد زمان حضور این بازیکن شفر خواهد بود.

منبع: 90tv

<p><strong>در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره&nbsp; <span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">70705154</span><span style="font-size: 14pt; color: #3366ff;">-021</span>&nbsp;تماس بگیرید.</strong></p>

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

ثبت نظر درباره «عذر‌خواهی قائدی در جلسه‌ انضباطی باشگاه استقلال»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 2 = ?