مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  57918 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چند نوع ماده غذایی که مانع از افسردگی میشود

چند نوع ماده غذایی که مانع از افسردگی میشود

خداوند متعال نعمتهای زیادی در اختیار ما قرارداده است و مواد غذایی مختلفی وجود دارد که سلامت روحی را تامین میکند.با مواد غذایی که سرشار ویتامین‌های گروه B، منیز
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بنام یگانه عالم


خداوند متعال نعمتهای زیادی در اختیار ما قرارداده است و مواد غذایی مختلفی وجود دارد که سلامت روحی را تامین میکند.با مواد غذایی که سرشار ویتامین‌های گروه B، منیزیم، کولین، تریپتوفان و امگا 3 هستند و خلق و خوی شما را بهتر می‌کنند آ شنا شوید.
مغزها و دانه‌های روغنی
مغزها سرشار از منیزیم هستند. زمانی که بدن ما با کمبود منیزیم مواجه باشد سطح انرژی نیز کاهش می‌یابد.مغزها البته بصورت خام تاثیر بسزایی در جلوگیری از افسردگی فصلی دارد.
اسفناج وتمام سبز برگها
اسفناج منبع ویتامین B2 است که نقش موثری در تولید انرژی دارد. این سبزی مفید سرشار از ویتامین B6 نیز هست که در حفظ و کنترل تعادل روحی ما موثر است. از این گذشته اسفناج منبع خوب منیزیم و مواد معدنیست. موز سرشار از ویتامین‌های A، B، C، E، آهن، کلسیم و روی بوده و علاوه بر این‌ها سرشار از منیزیم است که یک عنصر ضد خستگی فوق‌العاده محسوب می‌شود. حتی اگر بصورت افقی موز را نگاه کنید شبیه یک لبخند است.
قهوه‌ای وواقعیت این است که گلوسیدها نقش مهمی دارند به خاطر اینکه به بدن ما انرژی می‌رسانند و میزان سروتونین که یک ضدافسردگی است را بالا می‌برند.

(سارافلاحی-کارشناس ارشد روانشناسی)

: برای دریافت مشاوره درباره چند نوع ماده غذایی که مانع از افسردگی میشود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چند نوع ماده غذایی که مانع از افسردگی میشود» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید