کد مطلب:  23709 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رأی جالب یک قاضی برای یک شکارچی قُمری

رأی جالب یک قاضی برای یک شکارچی قُمری

دادرس شعبه اول دادگاه عمومی منوجان استان کرمان یک شکارچی قمری را به ایجاد صفحه محیط زیستی در اینستاگرام با...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

دادرس شعبه اول دادگاه عمومی منوجان استان کرمان یک شکارچی قمری را به ایجاد صفحه محیط زیستی در اینستاگرام با 2000 فالوئر و ساخت کانال تلگرامی محیط زیستی محکوم کرد.

به گزارش آسمونی : چندی پیش یکی از شکارچیان غیر مجاز در شهرستان منوجان استان کرمان به اتهام حمل اسلحه شکاری غیر مجاز و شکار دو قطعه قمری به سه ماه حبس، ایجاد صفحه محیط زیستی در اینستاگرام با 2000 فالوئر، گذاشتن 50 عکس از محیط زیست و ⁦ساخت کانال تلگرامی محیط زیستی با موضوع محیط زیست و طبیعت استان کرمان و شهرستان منوجان محکوم شد.

به گزارش آنا، سال 94 نیز یک مجرم حیات وحش که دست به عرضه و فروش 32 قطعه پرنده کوکر و قمری زده بود و در دادگاه بدوی گمیشان محکوم به تحمل شش ماه حبس تعزیری شد که این پرونده با اعتراض وی به دادگاه تجدیدنظر استان گلستان ارسال شده بود. این دادگاه با بررسی پرونده با اعمال تخفیف حکم، حبس وی را به مدت یک سال معلق و او را مکلف کرد که برای آشنایی بیشتر با چگونگی حفاظت محیط زیست، هفته‌ای یک روز برای آموزش محیط‌بانی و نیز شناخت آثار مخرب شکار غیرمجاز در اداره حفاظت محیط زیست بندر ترکمن و گمیشان حاضر شده و پس از یادگیری این موارد نسبت به آموزش آن به دیگران در محل اقامت خود اقدام کند.

منبع خبر : تی نیوز

: برای دریافت مشاوره درباره رأی جالب یک قاضی برای یک شکارچی قُمری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رأی جالب یک قاضی برای یک شکارچی قُمری» در کادر زیر بنویسید :

4 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید