مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  18137 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یک بی‌تجربه گزینه جانشینی همه مربیان استقلال!

یک بی‌تجربه گزینه جانشینی همه مربیان استقلال!

به گزارش آسمونی،فرهاد مجیدی که هنوز هیچ تجربه مربیگری ندارد و ظاهرا در حال گذراندن کلاس های مربیگری است...
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی،فرهاد مجیدی که هنوز هیچ تجربه مربیگری ندارد و ظاهرا در حال گذراندن کلاس های مربیگری است یکی از پیشکسوتانی است که هواداران تمایل دارند او را روزی به عنوان سرمربی کنار نیمکت استقلال ببینند. این در حالی است که پس از کناره گیری او از فوتبال هر سرمربی که روی نیمکت آبی ها نشسته سایه او را احساس کرده است.

2188529
2188529

اندکی به عقب برمی گردیم، آن روزها که فرهاد مجیدی در استقلال نبود و طی نامه ای بلند بالا پس از چند درگیری رسانه ای با امیر قلعه نویی خود را سرباز مکتب حجازی خوانده بود. استقلال در بازی با سایپا اولین بار بود که سایه بلند فرهاد را حس کرد. در آن نیمه شب، استقلال که سنگین حرکت می کرد و عالی نبود، به یک باره شعار فرهاد مجیدی را روی سکو شنید آن هم نه توسط یک جایگاه که توسط همه ورزشگاه که چیزی حدود 50 هزار نفر بودند.

به هم وصل کردن سرباز مکتب حجازی با ژنرال کار ساده ای نبود اما فتح الله زاده در نیم فصل چنین کرد و فرهاد و امیر را در یک قاب جا داد تا استقلال که در نیم فصل سکوهای پر آشوبی داشت، آرام شود و نهایتا در اهواز و با پنالتی که فرهاد گرفت و نکونام آن را گل کرد قهرمان ایران شود.

حداحافظی عجیب فرهاد اما پس از حذف در میان چهار تیم برتر آسیا بسیار عجیب بود. او که یک بار دیگر هم از استقلال در زمان مظلومی جدا شده بود این بار هم از استقلال جدا شد و البته این بار برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرده بود. بعدها معلوم شد تنش بین مجیدی و قلعه نویی وجود داشته و نهایتا فرهاد از فوتبال کناره گیری کرده است. این اما پایان کار نبود.

پرویز مظلومی  در برنامه نود افشا کرد که در روزهای بسیار حساس فصل و آن روزها که استقلال اتحاد و تمرکز فوق العاده ای لازم داشته است، برخی درون باشگاه استقلال مدام از مجیدی درخواست می کرده اند که سرمربیگری استقلال را بپذیرد.

حرف های گودرزی وزیر ورزش در همین چند روز گذشته نشان می دهد که سایه فرهاد مجیدی حتی روی نیمکت منصوریان هم دیده می شود. افشاگری های افشارزاده نشان داد که رئیس هیات مدیره استقلال با فرزاد مجیدی برای سرمربیگری فرهاد جلسه داشته است.

در واقع هر سه مربی  سال های اخیر استقلال فرهاد را در کنار نیمکت خود دیده اند و جالب اینجاست که با وجود این تداوم هنوز فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال ننشسته است چرا که همیشه در آخرین ساعات ماجرا عوض شده است. برای مظلومی در آخرین ساعات گودرزی و افشارزاده مجاب می شوند که مظلومی بماند و البته پس از فینال حذفی مربی انتخاب شود که در نهایت نه فرهاد مجیدی که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال شد.

در دربی هم منصوریان بازی را مساوی کرد و بعد ذوب آهن را برد تا فعلا نیمکتش را داشته باشد.

به هر حال باید دید کار به کجا می رسد و بالاخره چه زمانی فرهاد و استقلال به هم می رسند و آیا پس از این وصال که زمانش مشخص نیست، مجیدی همان کسی که کری‌های زیادی را برای پرسپولیس به وجود آورد خواهد بود یا اینکه او هم مثل منصوریان با چالش مواجه می شود؟

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره یک بی‌تجربه گزینه جانشینی همه مربیان استقلال! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «یک بی‌تجربه گزینه جانشینی همه مربیان استقلال!» در کادر زیر بنویسید :
2 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید