کد مطلب:  40765  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حراج یک کتاب نفیس به قیمت 7 میلیارد تومان

حراج یک کتاب نفیس به قیمت 7 میلیارد تومان

به گزارش آسمونی:در سومین «حراج باران» ویژه آثار خوشنویسی و هنرهای ایرانی اسلامی که عصر جمعه برگزار...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

حراج یک کتاب نفیس به قیمت 7 میلیارد تومان
حراج یک کتاب نفیس به قیمت 7 میلیارد تومان

به گزارش آسمونی:در سومین «حراج باران» ویژه آثار خوشنویسی و هنرهای ایرانی اسلامی که عصر جمعه برگزار می‌شود، یک مصحف نفیس حکاکی شده به قیمت 6 تا 7 میلیارد تومان عرضه می‌شود.

محبوبه کاظمی دولابی درباره مهم ترین آثار سومین حراج باران بیان کرد: تلاش کردیم برای سلایق مختلف مجموعه‌ای نفیس گردهم آوریم، از دوره های مختلف تاریخی گرفته تا رویکرد های مهم هنری. از این جهت در این حراجی از معتبرترین نام های هنر ایران از قدما تا معاصر آثاری ارائه می‌شود که برخی یگانه‌اند و تا به حال در هیچ بازار هنری عرضه نشده‌اند.

کاظمی در معرفی مهم‌ترین آثار سومین حراج باران اظهار کرد: گران‌ترین برآورد قیمت این دوره به قرآن بسیار نفیس حکاکی شده، تعلق گرفته که اثری ماندگار و چشمگیری از سوی استاد رائین اکبرخان زاده است که آثار منحصر به فردشان آوازه بین‌المللی دارد؛ این قرآن 140 سانتی‌متر طول دارد و هر صفحه آن 90 سانتی متر عرض و در 608 لوح نقره به روش عثمان طه  حکاکی شده است؛ جلد آن از مس است که به قلمکاری منحصر به فرد مبرزترین اساتید اصفهان منقش است و تمامی سرسوره‌ها با طلا کار شده‌اند. این کتاب معظم 6 تا 7 میلیارد تومان پیشنهاد شده است.

منبع: خبر آنلاین

: برای دریافت مشاوره درباره حراج یک کتاب نفیس به قیمت 7 میلیارد تومان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «حراج یک کتاب نفیس به قیمت 7 میلیارد تومان» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید