کد مطلب: 35838 درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند!

امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند!

وحید امیری با 750 هزار یورو و مجید حسینی با 500 هزار یورو جزو بازیکنان گران قیمت تیم ترابزون اسپور ترکیه به...
زمان مطالعه: 2 دقیقه
امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند!
امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند!

وحید امیری با 750 هزار یورو و مجید حسینی با 500 هزار یورو جزو بازیکنان گران قیمت تیم ترابزون اسپور ترکیه به حساب می آیند. به گزارش آسمونی ، سیاست های دولت اردوغان باعث سقوط هرچه بیشتر ارزش لیر ترکیه در مقابل دلار آمریکا شده است. این اتفاق علاوه بر نگرانی در سطوح مختلف جامعه ترکیه، دلهره های زیادی را هم در بین فوتبال دوستان ایجاد کرده است. هم اکنون هر یک لیر برابر با 0.14 دلار، 0.12 یورو و 0.11 پوند است. این سقوط تاریخی ارزش پول ملی ترکیه باعث شده تا باشگاه های فوتبال در این کشور هزینه های زیادی را برای پرداخت حقوق بازیکنان بپردازند. یکی از باشگاه هایی که در این فصل سعی داشته تا قوانین فیرپلی اروپا را رعایت کند و حقوق نجومی به بازیکنانش پرداخت نکند، باشگاه ترابزون اسپور است. همان تیمی که این فصل 2 ستاره فوتبال ایران را از سرخابی ها خریده و قصد دارد با ملی پوشان ایرانی به رقابت با بزرگان فوتبال ترکیه بپردازد. اتفاقا همین دو خرید ایرانی جزو خریدهای گران قیمت تیم آبی و زرشکی پوش فوتبال ترکیه محسوب می شوند. ترابزونی ها به مجید حسینی 500 هزار یورو حقوق می دهند و قراردادشان با وحید امیری نیز به ارزش 750 هزار یورو است.

amiri-and-hosseini-are-becoming-more-expensive
amiri-and-hosseini-are-becoming-more-expensive

امروز سایت فاناتیک اقدام به انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان تیم های ترکیه ای کرد و بر این اساس، وحید امیری دوازدهمین بازیکن گران قیمت تیم ترابزون اسپور محسوب می شود. او بالاتر از ستاره هایی چون احمد چورکچی، مصطفی آکباش، کالب اکوبان، زارگو توره و... قرار دارد و به نسبت سن و سال بالایش، مبلغ قابل توجهی را از ترک ها می گیرد. باتوجه به قیمت یورو تا ساعت 16:11 به وقت ایران، قرارداد وحید امیری بیش از 12 میلیارد تومان است! امیری پس از جام جهانی با پیشنهاد تمدید از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شد اما وی مصرانه قصد حضور در فوتبال اروپا را داشت و شاید باتوجه به این رقم قرارداد، عدم تمدید با پرسپولیس و حضور در فوتبال ترکیه طبیعی به نظر برسد چرا که حتی باشگاه پرسپولیس هم توانایی پرداخت چنین مبلغی را نداشت. مجید حسینی پانزدهمین بازیکن گران قیمت ترابزون است. قرارداد حسینی با تیم ترکیه ای 500 هزار یورو است و بدون شک نمایش های فوق العاده این بازیکن در جام جهانی، در این افزایش نجومی ارزشش تاثیرگذار بوده است. حسینی در بازی های اخیر ترابزون فیکس بوده و به نظر می رسد سرمربی تیم به عنوان بازیکن اصلی روی حسینی حساب باز کرده است. مجید حسینی فصل گذشته عملکرد خوبی در تیم استقلال داشت اما باتوجه به بند آزادسازی موجود در قراردادش، توانست از آبی ها جدا شود اما استقلالی ها مبلغ قابل توجهی را از ترابزون به عنوان هزینه فسخ دریافت کردند.

امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند!
امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند!

گران ترین بازیکن تیم ترابزون اسپور بوراک ییلماز، مهاجم ترکیه ای و باتجربه است. او 3 میلیون و 550 هزار یورو قرارداد بسته و امید «طوفان دریای سیاه» در سوپر لیگ ترکیه است. مهاجم سابق تیم میلان یعنی ژوزه سوسا نیز با 3 میلیون و 250 هزار یورو در جایگاه بعدی است.

بوراک ییلماز 3 میلیون و 550 هزار یورو ژوزه سوسا 3 میلیون و 250 هزار یورو اونور کیوراک 2 میلیون و 250 هزار یورو جوراج کوچکا 2 میلیون و 250 هزار یورو هوگو رودالگا 1 میلیون و 700 هزار یورو اولچای شاهان 1 میلیون و 700 هزار یورو لوییز ایبانز 1 میلیون و 50 هزار یورو اوگنی اونازی 1 میلیون یورو آنتونی نواکام 1 میلیون یورو ژوآ پریرا 950 هزار یورو فیلیپ نواک 860 هزار یورو وحید امیری 750 هزار یورو استبان 700 هزار یورو زارگو توره 650 هزار یورو مجید حسینی 500 هزار یورو مصطفی آکباش 355 هزار یورو کالب اکوبان 345 هزار یورو احمد چورکچی 232 هزار یورو

منبع: Varzesh3

: برای دریافت مشاوره درباره امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند! فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «امیری و حسینی ثانیه ای گران می‌شوند!» در کادر زیر بنویسید :

5 * 7 = ?