کد مطلب:  41904 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
گربه‌ رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

گربه‌ رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

به گزارش آسمونی:رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم مواجهه با...
زمان مطالعه: 3 دقیقه

گربه‌ رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید
گربه‌ رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

به گزارش آسمونی:رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم مواجهه با دشمن در میادین گوناگون برشمردند و تاکید کردند:گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید.

در شب ولادت با سعادت حضرت سیدالشهداء علیه‌السلام و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان چهل سال است که هر چه در توان داشتند علیه جمهوری اسلامی به کار بستند اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است. حضرت آیت الله خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم مواجهه با دشمن در میادین گوناگون برشمردند و گفتند: سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرزها و حتی چند هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت زینب(س) پیشقدم است و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن.

رهبر انقلاب اسلامی کینه آمریکایی‌ها از سپاه را ناشی از همین مسئله دانستند و افزودند: آمریکایی‌ها به خیال خود علیه سپاه و در واقع علیه انقلاب و ایران نقشه می‌کشند و گربه‌رقصانی می‌کنند، البته این خباثت‌ها به جایی نخواهد رسید و با برگشتن کید و فریب آنها به خودشان، دشمنان جمهوری اسلامی مانند ترامپ و احمق‌های دور و بر نظام حاکمه آمریکا در حال حرکت به سمت حضیض هستند. ایشان چهل سال توطئه علیه جمهوری اسلامی و در عین حال پیشرفت انقلاب را نشانه ناتوانی آمریکایی‌ها در متوقف کردن حرکت ملت ایران دانستند و گفتند: دشمنان ایرانِ عزیز، چهل سال است که انواع فشارهای سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی فراگیر را علیه ملت اِعمال کردند اما حتی آن روز که جمهوری اسلامی تازه‌کار بود، نتوانستند هیچ غلطی بکنند. حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به دست برتر جمهوری اسلامی ایران در منطقه، افزودند: بر خلاف تصور دشمنان، عزت و قدرت امروز نظام اسلامی ناشی از بمب اتم نیست، چرا که ما از ابتدا تأکید کردیم سلاح هسته‌ای بر خلاف مبانی دینی ما است و به آن نیازی نداریم، بنابراین اقتدار و عزت امروز ملت ایران در چشم دنیای اسلام، به خاطر ایستادگی، فداکاری و بصیرت مردم است.

رهبر انقلاب اسلامی، لازمه استمرار این حرکت پر افتخار را شناخت وظیفه و عمل به آن دانستند و گفتند: بدون تردید انقلاب به پیش خواهد رفت، اما همگان از آحاد مردم و بویژه جوانان تا سپاه پاسداران و کلیه نیروهای مسلح و دستگاههای دولتی باید نقش خود را در این حرکت تشخیص دهند و با الگوگیری از عمل مؤمنانه اولیاء الهی همچون امام بزرگوار، برای خدا و در راه خدا به وظایف خود عمل کنند.گزیده برخی دیگر از سخنان رهبری در دوشنبه‌شب به این شرح است:

  • امروز جمهوری اسلامی همه چیز دارد. نگاه نکنید به اینکه قیمت فلان کالا بالا رفته. خب بله، از این قضایا اتفاق می‌افتد. یک مقداری بی‌توجهی است، یک مقداری نابلدی است، یک مقداری هم خباثت دشمن است، موجب میشود که یکهو مثلاً شما ببینید گوشت قیمتش فلان شد. اینها اتفاقات است.
  • اما حرکت عظیم این انقلاب، حرکت عظیم جمهوری اسلامی، این بازشدن دست جمهوری اسلامی در منطقه بلکه در دنیا، اینی که آمریکا با همه‌ِی ادعا مدعایش اعلام میکند که میخواهد در مقابل جمهوری اسلامی بایستید، خب می‌ایستد و هیچ غلطی هم نمیتواند بکند، این نشان دهنده‌ی این است که روشی که آمریکا در پیش گرفته تو این چهل سال، روش شکست‌خورده است، این بی‌عقلها باز دارند همان روش را تکرار میکنند.
  • خب حالا ما هِی که به اینها میگوییم بی‌عقل و میگوییم احمق و میگوییم خبیث و فلان، این مشکلی را حل نمیکند. مشکل آن وقتی حل میشود که ما بدانیم چه کار میخواهیم بکنیم و در راه آنچه که میخواهیم انجام بدهیم، به معنای واقعی کلمه حرکت کنیم و شأن خودمان و نقش خودمان و تأثیر خودمان را بشناسیم و معیّن کنیم و پیش برویم.
  • ما میخواهیم یک نظامی، یک جامعه‌ای براساس احکام الهی به وجود بیاوریم که توش هم سعادت دنیا هست، هم سعادت آخرت هست، هم پول هست، هم عزت هست، هم قدرت مادی هست، هم سلطه‌ی بر همه‌ی مناطق عمده‌ی دنیا هست، هم معنویت هست، هم توجه هست.
  • دیگران سلطه را با بمب اتم یعنی با وسیله‌ِی جنایت به دست می‌آورند. نظام اسلامی بمب اتم را حرام کرده.
  • دنیای اسلام برای این ملت احترام قائل است به خاطر فداکاری‌اش، به خاطر ایستادگی‌اش، به خاطر بصیرتش.

منبع: ایسنا

: برای دریافت مشاوره درباره گربه‌ رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «گربه‌ رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید» در کادر زیر بنویسید :

3 * 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید