کد مطلب: 35079 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حقوق بشر آمریکایی چیست؟

حقوق بشر آمریکایی چیست؟

حقوق بشر اساسی‌ترین و ابتدایی‌ترین حقوقی است که هر فرد به‌طور ذاتی، فطری و به صرف انسان بودن از آن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حقوق بشر اساسی‌ترین و ابتدایی‌ترین حقوقی است که هر فرد به‌طور ذاتی، فطری و به صرف انسان بودن از آن بهره‌مند می‌شود. اگر می خواهید بدانید حُقوق بشر آمریکایی چیست؟ این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

حقوق بشر آمریکایی چیست؟

آسمونی : آمریکا حتی حقوقِ بشر را نیز دستمایه سلطه غیر قانونی خود برای سرنوشت ملت های جهان قرار می دهد و این یعنی سوء استفاده بی رحمانه از نام و عنوان حُقوق بشر در جهت امیال و آمال غیر قانونی و فریبکارانه سیاسی، نظامی و اقتصادی قدرت های جهانخوار.

حقوق بشر آمریکایی چیست؟
حقوق بشر آمریکایی چیست؟

جاسوسی و نقض حریم خصوصی افراد، جنگ های غیر قانونی، ترور، لابی های پشت پرده سیاسی و نقض آزادی بیان، حمایت از فعالیت سازمان های غیردولتی و آزادی بیان با تقویت خدمات اینترنتی به بهانه ارتقا حقوق بشر مدنظر خود و ... از جلمه اقدامات امریکا در نقض حقوق بشر است.

اینفوگرافی زیر حقوقِ بشر مدنظر امریکا را به تصویر می کشد، فضای گرافیکی زیر به خوبی نشان می دهد که آمریکا در حمایت از حُقوق بشر مورد پسند خود چه منافعی را دنبال می کند.

آسمونی : این اینفوگرافی به مناسبت 13 آبان روزر مبارزه با اسکتبار جهانی منتشر شده است.
: برای دریافت مشاوره درباره حقوق بشر آمریکایی چیست؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «حقوق بشر آمریکایی چیست؟» در کادر زیر بنویسید :

3 * 9 = ?