کد مطلب: 49056 درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم و سریال

دانلود فیلم و سریال شاید این روزها تماشای فیلم و سریال یکی از اصلی ترین تفریحات روزمره مردم است. البته این...
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دانلود فیلم و سریال شاید این روزها تماشای فیلم و سریال یکی از اصلی ترین تفریحات روزمره مردم است. البته این موضوع برای کسانی می باشد که در شهرهای بزرگ و مراکز استان ها زندگی می کنند و دسترسی به سینما دارند. در اکثر شهرستان های ایران سینما وجود ندارد و مردم از نعمت فیلم دیدن در سینما محروم هستند. این موضوع سبب شد تا سایت های دانلود فیلم و سریال تاسیس شوند.



یکی از بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال سایت آلفا فیلم می باشد که هدفی اصلی این سایت دسترسی راحت تمام مردم به فیلم ها و سریال های روز است.

بعد از اتمام اکران فیلم های سینمایی در سینما، لینک های دانلود فیلم در 5 کیفیت متفاوت در آلفافیلم قرار میگیرد و شما می توانید با خرید قانونی فیلم به تماشای فیلم در خانه تان بپردازید و لذت ببرید. پول های حاصل از خرید قانونی به عوامل سازنده آن فیلم پرداخت می شود.

اما سوالی که در این جا پیش می آید این است که این همه سایت دانلود فیلم و سریال وجود دارد و ما چرا باید از آلفافیلم استفاده نماییم؟ در پاسخ به این سوال بید بگویم که آلفافیلم مزیت های بسیاری نسبت به سایر سایت های دانلود فیلم و سریال دارد که در زیر به آن پرداخته شده است.

چرا آلفافیلم؟

همان طور که می دانید سایت های بسیار زیادی برای دانلود فیلم و سریال وجود دارند که پیشنهاد ما آلفا فیلم می باشد. چرا؟

لینک های دانلود در این سایت به صورت مستقیم می باشد. در صورت دانلود به صورت قانونی ترافیک اینترنت به صورت نیم بها محاسبه می شود. بر خلاف سایت های دیگر آلفافیلم از یک قالب زیبا و ساده بهره می برد که فرایند رسید به لینک دانلود فیلم و سریال موردنظر بسیار ساده می باشد. لینک های دانلود پس از انتشار به سرعت در سایت آلفافیلم قرار می گیرد. اکثر سایت های دانلود فیلم و سریال علاوه بر حوزه فیلم و سریال در زمینه های دیگر مانند دانلود نرم افزار و آهنگ هم فعالیت می کنند که این موضوع باعث افت کیفیت کار آنها در حوزه فیلم و سریال می شود. اما آلفافیلم به صورت تخصصی بر روی دانلود فیلم و سریال تمرکز کرده است توضیحات , عوامل , نقد , گالری تصاویر و خلاصه هر فیلم به صورت دقیق و کامل در صفحه مخصوص آن فیلم آمده است. که با خواندن توضیحات می توانید تصمیمی بهتر در انتخاب فیلم بگیرید. گاهی در بعضی از صفحات , نظرات زیادی ثبت می شود که می توانید از نظرات در انتخاب آن فیلم برای دیدن استفده نمایید. امکان دانلود فیلم ها و سریال ها در 5 کیفیت ( 480 , 720 , 1080 , 1080P-HQ , BLURAY )وجود دارد. زندگینامه بازیگران هر فیلم و سریال یه صورت جداگانه در یک صفحه جدا در دسته بندی بازیگران قرار می گیرد. که نکات جالب و کارنامه هر بازیگر را می توانید مشاهده نمایید.

دانلود فیلم سینمایی



فیلم های سینمایی بعد از اتمام اکران در سینما با تصمیم کارگردان و تهیه کننده برای دانلود در آلفافیلم قرار می گیرد. دانلود فیلم در سایت آلفافیلم در دو بخش فیلم سینمایی ایرانی و خارجی امکان پذیر می باشد. در صفحه مخصوص هر فیلم شما می توانید کامل ترین توضیحات , مشخصات , نقد , تصاویر و نظر هنرمندان معروف در باره فیلم را ببینید.

دانلود سریال



سریال های نمایش خانگی بلافاصله بعد از منتشر شدن برای دنلود در 5 کیفیت مختلف روی سایت قرار می گیرد. اکثر بازدید کننده های آلفافیلم به دنبال سریال های جدید می باشند که در آلفافیلم سعی شده سریال ها به محض منتشر شدن در سایت قرار بگیرد.. شما می توانید طبق زمانبندی سریال ها که به صورت هفته ای یک قسمت می باشد به سایت آلفافیلم سر بزنید و سریال موردنظرتان را دانلود نمایید. همچنین شما می توانید از قسمت بازیگران، بیوگرافی بازیگران آن سریال را ببینید. به طور کلی در آلفافیلم سعی شده است تا برای جلب رضایت بازدیدگنندگان، اطلاعات جامع و کامل به همراه لینک های دانلود در کیفیت ها و حجم های متفاوت ارائه شود. دانلود سریال

به زودی ها

فیلم های سینمایی بعد از اولین اکران در قسمت به زودی های آلفافیلم قرار می گیرد و لینک های دانلود آن هم بعد از اتمام اکران در سایت قرار می گیرد.

قسمت به زودی ها این امکان را به شما می دهد تا قبل از آمدن فیلم اطلاعات، تصاویر، تیزر، خلاصه داستان و ... را ببینید.

بازیگران

همان طور که گفته شد زندگینامه بازیگران هر فیلم در یک صفحه جداگانه در سایت قرار میگیرد. که قطعا این زنگینامه ها کامل ترن نمونه از بیوگرافی بازیگران می باشد. بیوگرافی , کارنامه هنری , تصاویر , جوایز و افتخارات و همچنین مصاحبه اختصاصی در صفحه هر بازیگر قابل مشاهده می باشد.

نتیجه گیری

به طور کلی سایت آلفافیلم یک سایت بسیار شیک و زیبا در زمینه دانلود فیلم و سریال می باشد که با هدف به اشتراک گذاری تمام فیلم ها و سریال ها ایجاد شده است. همه دانلود ها از طریق آلفافیلم به صورت نیم بها محاسبه می شود. لینک های دانلود به صورت مستقیم می باشد.

در واقع آلفافیلم یک گروه جوان می باشد که هدف اصلی آنها حذف محدودیت دیدن بهترین فیلم ها و سریال ها می باشد.

امیدوارریم از این پست و همچنین سایت آلفافیلم نهایت لذت و استفاده را ببرید.

معرفی نویسنده:

ثبت نظر درباره «دانلود فیلم و سریال»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 + 8 = ?