کد مطلب:  28973 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
همه بردهای پرگل پرسپولیس با برانکو؛ قلعه، استقلال، آسیا

همه بردهای پرگل پرسپولیس با برانکو؛ قلعه، استقلال، آسیا

پرسپولیس با برانکو به هیچ تیمی رحم نمی‌کند.به گزارش آسمونی، امیر قلعه‌نویی و ذوب‌آهن یازدهمین قربانی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
همه بردهای پرگل پرسپولیس با برانکو؛ قلعه، استقلال، آسیا
همه بردهای پرگل پرسپولیس با برانکو؛ قلعه، استقلال، آسیا

پرسپولیس با برانکو به هیچ تیمی رحم نمی‌کند. به گزارش آسمونی، امیر قلعه‌نویی و ذوب‌آهن یازدهمین قربانی پرسپولیس برانکو بودند. پرسپولیس از زمانی که برانکو را روی نیمکت داشته، 11 برد پرگل را تجربه کرده است. اولین دفعه‌ای که پرسپولیس با برانکو توانست به تیمی بیش از 3 گل بزند، مربوط به دربی است. مسابقه‌ای که پرسپولیس موفق شد با نتیجه چهار بر دو از سد استقلال مظلومی بگذرد. دیداری که به این زودی از خاطر فوتبالی‌ها پاک نمی‌شود و همچنان بابت آن بازی برای همدیگر کری می‌خوانند. پرسپولیس در آسیا هم توانست الوحده را با این نتیجه شکست دهد. در جشن قهرمانی فصل قبل پرسپولیس که در آزادی برگزار شد هم تیم برانکو با در هم کوبیدن پدیده با چهار گل، جام را بالای سر برد. اتفاقی که در این هفته هم تکرار شد و پرسپولیس دوباره برد چهار بر صفر را تجربه کرد. در این بین پرسپولیس بردهای با اختلاف سه گل زیادی هم داشت. در همین فصل، چهار تیم از پرسپولیس سه گل خوردند. که فقط استقلال خوزستان موفق به جبران یکی از این گل‌ها شد.

بردهای پرگل پرسپولیس با برانکو

گروهی آسیا/ پرسپولیس 4-2 الوحده لیگ15، هفته 26/ پرسپولیس 4-2 استقلال لیگ 16، هفته 8/ پرسپولیس 3-0 نفت تهران لیگ 16، هفته 15/ پرسپولیس 3-0 سیاه‌جامگان لیگ 16، هفته 17/ فولاد 0-3 پرسپولیس لیگ 16، هفته 20/ پرسپولیس 3-0 تراکتورسازی لیگ 16، هفته 28/ پرسپولیس 4-0 پدیده سوپرجام/ پرسپولیس 3-0 نفت تهران لیگ 17، هفته 3/ نفت تهران 0-3 پرسپولیس لیگ 17، هفته 5/ گسترش‌فولاد 0-3 پرسپولیس لیگ 17، هفته 14/ پرسپولیس 4-0 ذوب‌آهن

پرویز مظلومی، خاویر آگیره، علی دایی، نعیم سعداوی، امیر قلعه‌نویی(2بار)، رضا مهاجری، حمید درخشان(2بار)، لوکا بوناچیچ و خداداد عزیزی قربانیان این بازی‌های تهاجمی برانکو بودند.

: برای دریافت مشاوره درباره همه بردهای پرگل پرسپولیس با برانکو؛ قلعه، استقلال، آسیا فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «همه بردهای پرگل پرسپولیس با برانکو؛ قلعه، استقلال، آسیا» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید