کد مطلب:  48239 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمامی نانوایی‌ها بازرسی می‌شوند

تمامی نانوایی‌ها بازرسی می‌شوند

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران با بیان اینکه عمده تخلف نانوایان در زمینه کم‌فروشی و گران‌فروشی بوده، اعلام کرد که همه نانوایی‌های استان تهران بازرسی خواهند شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمامی نانوایی‌ها بازرسی می‌شوند - All bakeries are inspected
تمامی نانوایی‌ها بازرسی می‌شوند - All bakeries are inspected
تمامی نانوایی‌ها بازرسی می‌شوند - All bakeries are inspected

به گزارش آسمونی : عزیزاله افضلی با اشاره به ابلاغ قیمت‌های جدید نان از اول مهر ماه سال جاری از سوی استانداری، هشدار داد که این قیمت‌ها برای همه واحدهای نانوایی لازم‌الاجرا است.

به گفته وی، از ابتدای طرح بازرسی و نظارت بر نانوایی‌های استان تهران، 60 درصد واحدهای صنفی نانوایی مورد بازرسی قرار گرفتند که بیشترین تخلفات مشاهده شده، گران‌فروشی و کم‌فروشی در وزن چانه بوده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران همچنین از وجود بیش از 6400 واحد نانوایی فعال در کل استان تهران خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد، 3750 واحد مورد بازرسی قرار گرفتند و تعداد 940 واحد متخلف با ارزش ریالی بیش از 2 میلیارد و  362 میلیون ریال شناسایی و به تعزیرات حکومتی  معرفی شدند.

وی همچنین از ادامه نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی، مخصوصا نانوایی‌ها تا دستیابی به قیمت‌ها و وزن چانه‌های ابلاغی خبر داد و اظهار کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، اعم از گران‌فروشی، کم فروشی، تقلب و سایر تخلفات مراتب را به سامانه 124 گزارش کنند.

دوم مهرماه نرخ جدید انواع نان اعلام شد و طبق تصمیم کارگروه تنظیم بازار استان تهران، بربری با آرد 830 تومانی به قیمت 1000 تومان، سنگک با آرد 815 تومانی، به قیمت 1200 تومان، تافتون با آرد 820 تومانی، به قیمت 550 تومان و لواش با آرد 820 تومانی به نرخ 300 تومان عرضه می‌شود.

به دنبال ابلاغ قیمت‌های جدید به دنبال ابلاغ قیمت‌های جدید نان در شهر تهران، سرپرست نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از طرح نظارتی 15 روزه این سازمان بر قیمت نان در شهر تهران خبر داد.

این مقام مسئول در روزهای پایانی مهر ماه از ادامه طرح نظارت بر نانوایی‌ها در سطح استان تهران خبر داد و اعلام کرد که تخلف مجدد واحدهای نانوایی در مرحله بعدی طرح نظارت منجر به تعطیلی و قطع سهمیه آن‌ها خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره تمامی نانوایی‌ها بازرسی می‌شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «تمامی نانوایی‌ها بازرسی می‌شوند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید