کد مطلب:  57248 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
علی کریمی و ماجرای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال/حمایت سعید آذری از او

علی کریمی و ماجرای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال/حمایت سعید آذری از او

اگر علی کریمی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود من تمام قد کنار او هستم و از او حمایت می‌کنم.

زمان مطالعه: 2 دقیقه

علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که به عنوان یکی از کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال وارد رقابت انتخاباتی خواهد شد.

علی کریمی و ماجرای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال/حمایت سعید آذری از او
علی کریمی و ماجرای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال/حمایت سعید آذری از او

به گزارش آسمونی، علی کریمی در پست اینستاگرامی خود نوشت:

می خواهم همچنان کنار مردم سرزمینم باشم و برای سربلندی دوباره فوتبال ایران، به عنوان کاندید در پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات شرکت کنم.

تغییرات اساسی از سوی فیفا و ای اف سی در اساسنامه شکل گرفته و حالا فوتبالی ها راحت تر می توانند وارد عرصه انتخابات شوند و من امیدوارم در روز 10 اسفند فوتبال ایران عزیزمان یک روز پاک و عاری از هر گونه زد و بندهای ناسالم را تجربه کند.

ali-karimi-and-candidate-for-presidency-of-the-football-federation
ali-karimi-and-candidate-for-presidency-of-the-football-federation

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: اگر علی کریمی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود من تمام قد کنار او هستم و از او حمایت می‌کنم.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری ایرنا، سعید آذری از علی کریمی حمایت کرد.

وی گفت: من برای حضور در انتخابات تصمیم قطعی گرفته‌ام و برای ریاست فدراسیون هم می‌خواهم ورود کنم، اما می‌دانم هر کسی که به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود سه چالش بزرگ و مهم را در همان ابتدای کار دارد.

هرکسی که رئیس شود باید حداقل 10 میلیون یورو بدهی را پرداخت کند. فدراسیون دو میلیون یورو به شستا بدهکار است و 8 میلیون هم باید به ویلموتس بدهد. چالش دوم در فدراسیون این است که رئیس جدید باید یک برنامه راهبردی میان مدت 4 ساله داشته باشد و به خوبی بتواند مشکلات و مسائل فدراسیون را تجزیه و تحلیل کند و در کمترین زمان ممکن یعنی حداکثر سه ماه، برنامه راهبردی برای فدراسیون ترسیم کند. چالش سوم و بعدی رئیس جدید این است که در کمترین زمان ممکن تیم ملی فوتبال را به گونه‌ای مدیریت کند که بتواند سهمیه جام جهانی بگیرد، چون اگر این اتفاق رخ ندهد، جام ملت‌های آسیا را هم از دست می‌دهیم و این یک ضربه بزرگ و جبران‌ناپذیر به بدنه فوتبال ما خواهد بود.

اگر این افراد و ستاره‌هایی مثل علی کریمی به انتخابات می‌آیند باید برای پست ریاست فدراسیون در انتخابات شرکت کنند. آنها از نظر مدیریت فنی توانایی کامل را دارند و از نظر مهارت‌های ادراکی هم توانا هستند و می‌توانند ضعف احتمالی در مدیریت بخش‌های فدراسیون را هم با چیدن یک تیم خوب و موفق پوشش بدهند. امثال کریمی و دایی آدم‌های بزرگ فوتبال هستند که اگر متخصصین مدیریت در فوتبال، کنار آنها باشند به راحتی می‌توانند فدراسیون را اداره کنند.

اگر کریمی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود من تمام قد کنار او هستم و از او حمایت می‌کنم. معتقدم که فوتبال برای امثال «علی کریمی» است. آنها در این ورزش زجر کشیدند، پس اگر کریمی به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شود و بخواهد از من در تیم مدیریت استفاده کند، پیشنهاد او را قبول می کنم.

: برای دریافت مشاوره درباره علی کریمی و ماجرای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال/حمایت سعید آذری از او فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «علی کریمی و ماجرای نامزد ریاست فدراسیون فوتبال/حمایت سعید آذری از او» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید