کد مطلب:  8295 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آرزوی سلامتی علی دایی برای سلطان فوتبال

آرزوی سلامتی علی دایی برای سلطان فوتبال

1393/09/09اسطوره فوتبال جهان با انتشار بیانه‌ای عنوان کرد در وضعیت خوبی به سر می‌برد و هواداران نگران حال او...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اسطوره فوتبال جهان با انتشار بیانه‌ای عنوان کرد در وضعیت خوبی به سر می‌برد و هواداران نگران حال او نباشند.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، پله که این روزها در بیمارستان آلبرت انیشتین بستری شده است روز گذشته به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد تا باعث نگرانی علاقمندان به فوتبال شود. پله امروز با انتشار بیانه‌ای اعلام کرد شرایطش خوب است و هواداران نگرانش نباشند.

پله 74 ساله در بیانیه‌ خود نوشت: می‌خواهم از این فرصت استفاده کنم و به اطلاع همه برسانم که شرایطم خوب است و مراحل درمانم به خوبی سپری می‌شود. جای نگرانی نیست و من به زودی از بیمارستان مرخص می‌شوم. از این که در یکی دو روز گذشته مردم زیادی به بیمارستان آمدند و جویای احوال من شدند خوشحالم از همه آنها تشکر می‌کنم.

پله ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که بیماری‌ام جدی نیست و به زودی از بیمارستان مرخص خواهم شد. می‌خواهم تعطیلات کریسمس کنار خانواده ام باشم ما تازه برنامه سفرمان را نیز در کریسمس مشخص کردیم.

پله به دلیل عفونت کلیوی در بیمارستان بستری شده است و دو هفته پیش نیز عمل جراحی موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشت.

آرزوی سلامتی دایی برای سلطان فوتبال

بهترین گلزن جهان برای پله، سلطان فوتبال جهان آرزوی سلامتی کرد و ابراز امیداوری کرد که هر چه زودتر از بیمارستان مرخص شود.

در پی بیماری پله اسطوره فوتبال جهان، علی دایی بهترین گلزن ملی جهان در پیامی برای او آرزوی سلامتی کرد. دایی و پله در کمیته فوتبال فیفا با یکدیگر همکار بودند.

در این پیام که به ایمیل شخصی پله ارسال شده آمده است:

دوست خوبم

جای تو روی تخت بیمارستان نیست.چشم همه دنیا به توست تا بلند شوی و با حضورت خاطرات خوب تو در فوتبال دنیا زنده بماند.می‌دانم که به زودی دوباره بر می‌خیزی.پس برای آن روز و آن لحظه انتظار می کشم. به امید سلامتی برای تو.

علی دایی

نظر خود را درباره «آرزوی سلامتی علی دایی برای سلطان فوتبال» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید