کد مطلب:  57528 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند

روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند

به گفته پزشکان معالج، ریه‌ های علی انصاریان به شدت درگیر ویروس کرونا شده است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

علی انصاریان بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران به دلیل ابتلا به ویروس کرونا روزهای سختی را در بیمارستان سپری می کند و محتاج دعای مردم است.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری مهر، علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران که پس از کنار گذاشتن فوتبالش به بازیگری روی آورد و در چند فیلم و سریال نیز نقش آفرینی کرد، به دلیل ابتلا به کرونا چند روزی است که در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

به گفته پزشکان معالج ریه‌های انصاریان هم به شدت درگیر ویروس کرونا شده و با اینکه چند روزی است مراقبت‌های ویژه‌ای از او صورت می‌گیرد اما هنوز شرایط ریه‌هایش بهتر نشده است.

هر چند انصاریان به هوش است و به اتفاقات اطرافش واکنش نشان می‌دهد اما درگیری ریه‌هایش با کرونا اوضاع را برای او سخت و طاقت‌فرسا کرده است.

یکی از دوستان انصاریان که چهارشنبه شب در بیمارستان حضور داشت و پیگیر وضعیت او شد در مورد آخرین وضعیت این فوتبالیست پیشکسوت گفت: ریه‌های علی هم بالای 80 درصد درگیر کرونا شده و هر چند به خواب مصنوعی نرفته است اما شرایط مناسبی ندارد و محتاج دعای مردم است تا بتواند این روزهای سخت را پشت سر بگذارد.

علی انصاریان سابقه بازی در تیم‌های استقلال و پرسپولیس را دارد و در روز دربی نود و چهارم به همراه مرحوم مهرداد میناوند در ویژه برنامه تلویزیون حضور داشتند.

نظر خود را درباره «روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید