روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند | آسمونی
کد مطلب: 57528 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند

روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند

به گفته پزشکان معالج، ریه‌ های علی انصاریان به شدت درگیر ویروس کرونا شده است.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

علی انصاریان بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران به دلیل ابتلا به ویروس کرونا روزهای سختی را در بیمارستان سپری می کند و محتاج دعای مردم است.

به گزارش آسمونی به نقل از خبرگزاری مهر، علی انصاریان پیشکسوت فوتبال ایران که پس از کنار گذاشتن فوتبالش به بازیگری روی آورد و در چند فیلم و سریال نیز نقش آفرینی کرد، به دلیل ابتلا به کرونا چند روزی است که در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

به گفته پزشکان معالج ریه‌های انصاریان هم به شدت درگیر ویروس کرونا شده و با اینکه چند روزی است مراقبت‌های ویژه‌ای از او صورت می‌گیرد اما هنوز شرایط ریه‌هایش بهتر نشده است.

هر چند انصاریان به هوش است و به اتفاقات اطرافش واکنش نشان می‌دهد اما درگیری ریه‌هایش با کرونا اوضاع را برای او سخت و طاقت‌فرسا کرده است.

یکی از دوستان انصاریان که چهارشنبه شب در بیمارستان حضور داشت و پیگیر وضعیت او شد در مورد آخرین وضعیت این فوتبالیست پیشکسوت گفت: ریه‌های علی هم بالای ۸۰ درصد درگیر کرونا شده و هر چند به خواب مصنوعی نرفته است اما شرایط مناسبی ندارد و محتاج دعای مردم است تا بتواند این روزهای سخت را پشت سر بگذارد.

علی انصاریان سابقه بازی در تیم‌های استقلال و پرسپولیس را دارد و در روز دربی نود و چهارم به همراه مرحوم مهرداد میناوند در ویژه برنامه تلویزیون حضور داشتند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

ثبت نظر درباره «روزهای سخت علی انصاریان در بیمارستان/مردم دعا کنند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 + 9 = ?