کد مطلب:  57582 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
علی انصاریان: برایم دعا کنید

علی انصاریان: برایم دعا کنید

علی انصاریان بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

پس از درگذشت مهرداد میناوند و شوکی که به جامعه فوتبال وارد شد، این روزها مردم پیگر وضعیت علی انصاریان هستند. انصاریان به همراه میناوند دچار ابتلا به ویروس کرونا شده است و اکنون روی تخت بیمارستان است. او این روزها هوشیار است اما شرایط ریوی درگیری زیادی دارد و پزشکان در تلاش هستند تا بتوانند او را به وضعیت مطلوب برسانند.

به گزارش آسمونی: وضعیت کرونای علی انصاریان تغییرات آن چنانی نداشته و متاسفانه الان در اوج بیماری است و درگیری شدید ریه دارد. پزشکان به شدت پیگیر شرایط هستند و شبانه روز وضعیت را  رصد می کنند. 4 یا 5 روز پیش رو  برای او بسیار حیاتی و مهم است. دکتر هاشمی، دکتر معالجه علی انصاریان می گوید: شدت و طول درمان قابل پیش بینی نیست و همین همه چیز را سخت کرده است. ویروس با ما شطرنج بازی می کند. با این حال چیزی که به دل من است و با شرایطی که می بینم اگر او 3-4 روز دیگر هم مقاومت کند با دعای خیر مردم، زحمت کادر درمان اگر خدا بخواهد به سیر نزولی بیماری می رسیم.

حامد اژدری، شوهرخواهر علی انصاریان در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: علی امروز به خاطر مصرف دارویش ماسکش را برداشت و از بینی نفس می کشید و درهمین حال تقاضایی کرد. در حالی که صدایش خیلی گرفته و به زور متوجه حرف هایش می شدیم به من گفت که به مردم بگویم برای او دعا کنند. من این مسائل را به خاطر کلیشه نمی گویم بلکه موضوعی است که خود علی روی تخت بیمارستان به آن اشاره کرد. هیچ اقدام پزشکی نمانده که انجام نداده باشند و هیچ کسی هم کم نگذاشته؛ همه چیز فراهم شده و امیدوارم روحیه لازم را داشته باشد تا چند روز باقی مانده را هم با بیماری مقابله کند و مردم هم برای او دعا کنند.

علی انصاریان از مرگ میناوند خبر ندارد و به شدت و هرروز پیگیر شرایط او  است. دکتر هاشمیان تذکر داده: اگر آقای انصاریان خبر درگذشت مهرداد را بشنود روحیه اش به شدت افت می کند. به پرستاران بارها درباره این موضوع تاکید شده و همه مراقب هستند که مبادا از همراهان بیماران یا شخص دیگری به شکلی او را متوجه فوت مهرداد کنند. قبل از خوب شدن علی به هیچ وجه نباید این خبر به او برسد و اگر این اتفاق رخ دهد کار ما سخت خواهد شد.

نظر خود را درباره «علی انصاریان: برایم دعا کنید» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید