کد مطلب:  51320 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
علی اکبر صالحی وارد وین شد

علی اکبر صالحی وارد وین شد

علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در راس هیاتی جهت شرکت در سومین اجلاس دوسالانه امنیت هسته‌ای وارد وین شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
علی اکبر صالحی وارد وین شد - Ali Akbar Salehi arrived in Vienna
علی اکبر صالحی وارد وین شد - Ali Akbar Salehi arrived in Vienna
علی اکبر صالحی وارد وین شد - Ali Akbar Salehi arrived in Vienna

به گزارش آسمونی : این اجلاس توسط آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برگزار می‌شود و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در بخش افتتاحیه آن به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

در این رویداد، سخنرانان در مورد تداوم و تقویت تلاش‌ها در راستای تقویت امنیت هسته‌ای به اظهارنظر می‌پردازند. گفتنی است، موضوع امنیت هسته‌ای طی چند سال اخیر به‌طور جدی‌تری در دستور کار آژانس قرارگرفته است. شناسایی، پیشگیری و مقابله با تهدیدات خارجی که در خصوص سایت‌ها و مواد هسته‌ای حایز اهمیت می‎‌باشد، ازجمله موضوعاتی است که از جنبه‌های مختلف در این نشست و نشست‌های مشابه مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در این میان، حملات سایبری به تأسیسات هسته‌ای نیز ازجمله نگرانی‌هایی است که اخیراً در همین چارچوب مورد توجه کشورها و آژانس قرار گرفته و راهکارهای مقابله با آن، در این نشست مورد بحث و تبادل‌ نظر قرار خواهد گرفت.

علی اکبر صالحی همچنین در حاشیه این اجلاس که با حضور تعداد قابل‌توجهی از وزرای امور خارجه، روسای انرژی اتمی و مقامات بلندپایه از سراسر جهان برگزار خواهد شد، با مقاماتی از دیگر کشورها دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.

وی طی این سفر، با مدیرکل جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ملاقات و در خصوص همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و آژانس، گفت‌وگو خواهد کرد.

بهروز کمالوندی، سخنگو و معاون امور بین‌الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی نیز در این سفر صالحی را همراهی می‌کند.

: برای دریافت مشاوره درباره علی اکبر صالحی وارد وین شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «علی اکبر صالحی وارد وین شد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید